INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko nije rekao da jedan mali dio radnika neče prodati, ali sigurno neče biti masovni iskrcaj. Mislim da ču još malo kupiti, vjerovatno ne danas jer čekam na 2.400

Ako su radnici blesavi pa masovno prodaju,a ko je taj pametnjaković koji kupuje??! [undecid]

…evo mislim da nam se INI ca vraća… [rolleyes]


…evo mislim da nam se INI ca vraća… [rolleyes]

No još uvijek većina transakcija ide po bidu.
[undecid]

Ovdje upišite svoj komentar… [smiley]

bit će bolje................

Ukoliko uzmemo u obzir, da se po isteku ovog lock-up-a, oslobodilo cca. 340 000-380 000 dionica, možemo zaključiti da baš i nije na djelu radikalna rasprodaja, kako su mnogi najavljivali i priželjkivali. Dapače , imam dojam da do kraja dana idemo nazad prema 2500. [thumbsup]


…evo mislim da nam se INI ca vraća… [rolleyes]

Kako sada stvari stoje sa vrlo velikom vjerojatnošću možemo tvrditi da će ipak Šef ući u povijest kao osoba koja je prodala INA-u na all time low

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Pozdrav svim dioničarima Ine. Ja imam Inuu svom portfelju i moram reći da mi nije jasno zašto naša vlada konstantno se izvlači na 130 dolara barel nafte. Da jedino Slovenija ima jeftinije gorivo u Europi od nas. A možda nitko ne spominje da Ina 30% posto svojih sirovina dobiva iz bušotina po Hrvatskoj, i niko ne spominje da je vađenje jednog barela u Hrvatskoj nafte stoji 50 dolara barel. Znači nema opravdanja zašto cijene goriva idu tako visoko i zato što ćemo ubrzo biti na 10kn l goriva.

Nadamo se nižim cijenama goriva..

meni istjece lock-up za 2 mjeseca i ne namjeravam prodavati po ovim cijenama.

"Day after yesterday"

može li mi netko pomoći, trbam obrazac za prijenos Ininih dionica s oca na mene , ima li tko ?

Cjena benzina u Njemačkoj je 1,45€

who dares, wins


može li mi netko pomoći, trbam obrazac za prijenos Ininih dionica s oca na mene , ima li tko ?


…imaš na temi pravni kutak…

New Report

Close