INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Špancir očito nije radio u poduzeču u doba socijalizma kad smo se večinom poistovječivali sa poduzečima u kojima smo radili, pa ako je ta firma dijelila dobre plače i dobre kredite koje je kasnije pojela inflacija naravno da su se ljudi emocionalno vezivali za takve firme jer su im dale sve, no stariji ljudi teško mogu shvatiti promjene koje se događaju. A da če cijena padati to je jasno svima, jer smo to gledali nebrojeno puta u ovakovim situacijama.

prema mojim saznanjima radnici svakodnevno dolaze do mojih brokera sa namjerom prodaje

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ove 18-tice što se prodaju nije ni čudo, takvih neće biti puno, to je onaj osnovni paket iz prvog kruga, a ti koji sada prodaju nisu mogli ni kupiti dodatnih 8 kom. iz drugog kruga, jbg tim ljudima treba lova.

14.04.2008.

kako se netko ljepo ukrcava na 2430 na budalama

pa koliko ima ovaj love .Već peti put stavlja 500 komada na kupnju.Da nije mol


ja osobno poznam 10-tak ljudi koji imaju radničke dionice ine, kojima ističe lock up. i niko ih neće prodat. nakon ovog rasta, svi očekuju još rasta i niko nije lud da sad prodaje.

Izgleda da su te ti tvoji poznanici lagali. Za sada je je otišlo 9 milijuna INE, još milijardu kuna to go!

lupilo se po asku i skinulo 500-tinjak komada.
a sad vi ovce prodajte

A gle ovog sa 1000kom na 2500. Hm, koja je njegova uloga [yawn]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Situacija je krajnje delikatna. U nadljudskom naporu da spasim što se spasiti da, postavio sam se sa zadnjim jedinicama na prvu liniju obrane kod kote BID i avaj… bijah pregažen jakim neprijateljskim silama.

Hvala im! [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Na Ini već 13 milijuna kuna prometa…

netko se jako zaželio ininih dionica


A gle ovog sa 1000kom na 2500. Hm, koja je njegova uloga [yawn]

Uloga zastrašivanja i gornji limit do kojega se sve kupi i nepušta se gore

New Report

Close