INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nema više polako, mic po mic!
Probudila se INA, valjda su se preračunale rezerve nafte i plina, a i deal s MOL-om i Lukoil ponešto utječu na sentiment.
Definitivno su energetika i kemija IN!

ponovno se spominju rezerve nafte i plina i njihova vrijednost …na koji nacin to obracunava INA? [angry]

Ideje naše benzin Vaš!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7127b310-7d2d-4fae-9137-b0cd371ddf56&open=sec

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

[bye][bye]Aklamacijom izglasana dividenda Ine od 15 kuna

Na glavnoj skupštini dioničara Ine, koja se u ovim trenucima održava u zgradi Hypo centra u Zagrebu, aklamacijom je izglasana dividenda od 15 kuna po dionici.[cry][bye][bye]
Jake mi dividende na tako skupoj dionici.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[bye][bye]Aklamacijom izglasana dividenda Ine od 15 kuna

Na glavnoj skupštini dioničara Ine, koja se u ovim trenucima održava u zgradi Hypo centra u Zagrebu, aklamacijom je izglasana dividenda od 15 kuna po dionici.[cry][bye][bye]
Jake mi dividende na tako skupoj dionici.[bye]


jaka nejaka ali je i to nešto!
biti će za janjetinu i par boca vina![proud]

dan je pametniji od noći

Aklamacijom sam izračunala da je to 0,85% iznosa dividende u odnosu na početnu startnu cijenu dionice iz IPO-a..,a što je čak 20% rasta u odnosu na lani i dividendu od l3 kuna!Veselite se,iduće godine dividenda bar 17 kuna!!![pray]


[bye][bye]Aklamacijom izglasana dividenda Ine od 15 kuna

Na glavnoj skupštini dioničara Ine, koja se u ovim trenucima održava u zgradi Hypo centra u Zagrebu, aklamacijom je izglasana dividenda od 15 kuna po dionici.[cry][bye][bye]
Jake mi dividende na tako skupoj dionici.[bye]


Meni je jos uvijek jako jeftina ali gledajuci iz vase perspektive zasigurno se cini skupa kad ste je prodali po 2080kn ili nize.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Jake mi dividende na tako skupoj dionici.[bye]

Fucka mi se za dividendu, otkad dnevno raste 100kn [proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

sava:

Nema više polako, mic po mic!
Probudila se INA, valjda su se preračunale rezerve nafte i plina, a i deal s MOL-om i Lukoil ponešto utječu na sentiment.
Definitivno su energetika i kemija IN!

ponovno se spominju rezerve nafte i plina i njihova vrijednost …na koji nacin to obracunava INA? [angry]

HEBES DIVIDENDU …. da li ima netko sa vise informacija o valorizaciji rezervi u ini

Ideje naše benzin Vaš!

Prva ozbiljnija brana na 2.645,00 kn 500 kom


Prva ozbiljnija brana na 2.645,00 kn 500 kom

ha ha …… ode 500 komada …… zadnja 2.650 [thumbsup]

Ideje naše benzin Vaš!


Prva ozbiljnija brana na 2.645,00 kn 500 kom

I pukla! Olala..
[proud]

Padaju sve brane, moglo bi sutra biti dobro financijsko izvješće, nafta je u prvom kvartalu bila skuplja 50% u odnosu na prvi kvartal prošle godine, a povećana je i proizvodnja. [thumbsup]

New Report

Close