INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas nam je naš Predsjednik u posjetu Mađarskoj!
Najprije ide u INU a nakon par dana u Mađarsku, koincidencija ili……se nešto kuha, ali to onda nije Podravka juha!


Ima li tu nekoga tko normalno razgovara na ovom forumu, ili svi ko babe samo drukate….

Sto da razgovaramo o financijskim pokazateljima ili usporednoj industrijskoj analizi … cemu … to je vec sve objavljeno …. [sealed]

usotalom neka svatko sam na kraju zakljuci gdje ce sa svojim novcem, ako mu se nece u dionice eto ti banke pa oroci 6-7% godisnje i nije tako lose [smiley]

Ideje naše benzin Vaš!

http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=28612863285D2863285A28582858286028632890289A28632863285B285C285A285C285F286128632863286328592863L

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Tebi je ovo drukanje!? Pa cijena nafte svuda u svijetu raste da ne spomenemo neto dobit od 900 mil. što piše u izvješću ove god. dividenda 15kn i ona je narasla čak i ostala predviđena ulaganja , pa vidi prespektivu[thumbsup]

Dobar, Loš, Zao


zašto bi kupili zastarjele inine rafinerije, imaju oni i boljih prilika nego to obnavljati

Bio ili ne bio Lukoil zainteresiran vjerujem da nisu svjestan kakav je posao izgraditi novu rafineriju ili jos bolje pribaviti potrebnu dokumentaciju

btw vjerujem da vam je poznato da se Tifon obvezao uzimati gorivo iz naših rafinerija nakon što se obnove-trenutno se uvozi iz Mađarske

[color=blue]Kako netko sauga 100-ice sa aska čim se pojave na 2475 kn.
Tak se ja ne obračunavam ni s špagetima[/color]
.[proud][cool][thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

***obrisano***

Lijepo sam napisao da meni izgleda kao da bi se to rusi mogli nakrcavati, a ove izjave čelnika Lukoila kako oni nisu zainteresirani za kupovinu INE samo tome idu u prilog.

***obrisano***


***obrisano***

Lijepo sam napisao da meni izgleda kao da bi se to rusi mogli nakrcavati, a ove izjave čelnika Lukoila kako oni nisu zainteresirani za kupovinu INE samo tome idu u prilog.

***obrisano***


ma kakvi rusi, svašta se počelo snivat. Izgleda da se bliži momenat za istovar.

Nitko za ništa nije zainteresiran,a cijena dionice u 2 dana otišla 200 kuna uvis??I ako to nafta poskupljuje,pa po kojoj logici ne bi dionica INE poskupila?Barem još 50 godina (dok bude nafte)a poslije ćemo razmišljati o nečemu drugom…[rolleyes]


[color=blue]Kako netko sauga 100-ice sa aska čim se pojave na 2475 kn. Tak se ja ne obračunavam ni s špagetima[/color].[proud][cool][thumbsup]

hahahah ti nisi čist gdje čupate izraze?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Prije bi reko da s…nje mađari tuku kao da sutra nema.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

e a kada neko sugne kao vatreni spagete ovo na 2500 onda znaj da nije navlakuša do onda strpljivo[lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close