INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dragon: ” Kad čovjek pogleda u ne tako davnu prošlost, može vidjet da kad se počnu trpat velike količine dionica u mirovinske fondove slijedi j…i pad vrijednosti, a kad je tu još u pitanju zaba onda nemreš fulat. A ja idiot kupovao od radnika i još su mi pod lock upom.[bye] ” Dragon po isteku loock up perioda kako se mogu radničke dionice koje si kupio na nekoga najlakše prebaciti na svoje ime a bez prodaje. Autor je vlasnik nekoliko paketa radničkih dionica. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Kolega, sastavite ugovor o kupoprodaji, ovjerite kod j. bilježnika i odnesete u SDA, kako bi ga ista preknjižila

Mister No:

OPORTUNIST, 06.05.2008. u 08:54
Dragon po isteku loock up perioda kako se mogu radničke dionice koje si kupio na nekoga najlakše prebaciti na svoje ime a bez prodaje.

Autor je vlasnik nekoliko paketa radničkih dionica.


Napraviš ugovor o prijenosu dionica i ovjeriš kod javnog bilježnika. Napomena, taj ugovor možeš već sada napraviti, s tim da u ugovoru staviš napomenu da primatelj stupa u posjed dionica po isteku lock-up perioda , znači 21.05. 21.07.21.09. ili 21.11.2008., te ugovor odneseš u SDA po isteku navedenih datuma.

Lijepi zakljucak jucer na Dnevniku..tesko je za vjerovat da ce se Rusi zadrzat na desetak benzinskih kaj su uboli u Hr (EuropaMill)[proud]
A zna se koliko ima nas i Rusa zajedno[thumbsup][thumbsup]
Danas ako ima pameti, prosjecna trgovana 2.200+[pray]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Ima li netko gotov obrazac ugovora o kupoprodaji ili prijenosu dionica koji prolazi kod SDA da sada ne lutam puno.[pray]

Mister No:
Molim vas za pomoc ,pretrazivala sam malo temu i nasla da mi ovaj ugovor o prijenosu dionica moze posluziti kod SDA
molim nekoga koji je vec prosao proceduru javnog biljeznika i prebacivanja u SDA dionica da mi potvrdi da li je sve stimalo sovakvim primjerkom ugovora

oprostite ako gnjavim,i ako ste ovo pretresli sto puta
unaprijed hvala

XY (Ime oca), JMBG, Adresa

kao prenositelj (u daljnjem tekstu ugovora: prenositelj) i

XZ (Ime oca), JMBG, Adresa

kao primatelj (u daljnjem tekstu ugovora: primatelj) zaključuju ovaj

UGOVOR O PRIJENOSU DIONICA

I.

Prenositelj prenosi primatelju ( upisati kolicinu dionica ) svoje dionice tvrtke INA d. d. (oznaka izdavatelja:INA-R-A), koje posjeduje na “računu investitora” kod Središnje depozitne agencije pod brojem: ????????.

II.

Primatelj prima na svoj “račun investitora” kod Središnje depozitne agencije pod brojem: ???????, ( upisati kolicinu dionica ) dionice INA d. d. prenositelja iz točke I. ovoga ugovora.

III.

Prenositelj ovlašćuje primatelja da potpuno slobodno i prema vlastitoj procijeni raspolaže svim dionicama iz točke I. ovoga ugovora.

IV.

Primatelj stupa u posjed prenesenih dionica iz točke I. ovoga ugovora danom njegovog zaključenja, a prijenos će se izvršiti nakon isteka zakonskog roka od ???? mjeseci.

V.

Prenositelj i primatelj prihvaćaju prava i obaveze iz ovoga ugovora što potvrđuju potpisom ugovora.

Ovaj ugovor je zaključen u ???????, dana D.D.,MM. godine.

Prenositelj: Primatelj:

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Ima li netko gotov obrazac ugovora o kupoprodaji ili prijenosu dionica koji prolazi kod SDA da sada ne lutam puno.[pray]

imaš na forumu potraži ima tema o tome!

dan je pametniji od noći

Kolega več si dobio odgovor na svoje pitanje, ja osobno kporistim ugovor o prijenosu dionica, več sam prije na taj način prenašao vlasništvo i nije bilo problema, poslao sam ugovor poštom i nakon nekih 30 dana je bilo riješeno. Malo duže traje jer mora ugovor pregledat pravna služba, barem su meni tako objasnili.

Zanimljivo, malo cijena gore, i eto prodaje k’o u priči…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Provjereno funkcionira. Za SDA je dovoljan jedan primjerak ovjaren kod bilježnika.

[thumbsup]Analiza: Rekord nafte i Lukoil lansirali Inu

Crobex je dan završio u pozitivnom teritoriju, 1,13 posto, na 3879,41 bodu. Ukupan promet dionicama premašio je 70 milijuna kuna, a iz nepovoljnog trenda konačno se izvukao HT.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Ja sam ugovor riješio davnih dana, međutim rečeno je da se isti ne šalju dok ne istekne lock up period, pa me zanima da li je već netko slao ugovore pošto se bliži datum isteka lock up perioda od 6 mj?

14.04.2008.


Provjereno funkcionira. Za SDA je dovoljan jedan primjerak ovjaren kod bilježnika.

Da li se kod INE u ugovor mora staviti napomena o lock up-u ili se to moze prenijeti i prije isteka lock up-a?
ispricavam se ako gnjavim sa ponovljenim pitanjem…

Unaprijed zahvaljujem!

New Report

Close