INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po vama kupuje li LUKOIL INU ili ne?? [pray]

Ideje naše benzin Vaš!


Po vama kupuje li LUKOIL INU ili ne?? [pray]

Pa kolega, oni to rade već duže vrijeme isto kao i OMV i MOL, pa bili bi ludi da to uz ovakve cijene i takvog regulatora ne rade

Da, ali radi se o dugoročnijoj ekonomskoj strategiji u kojoj je INA samo komadić u regionalnoj slagalici i stoga će se stvari dobvijati vjeorjatno veoma sporo, tj. godinama.


Da, ali radi se o dugoročnijoj ekonomskoj strategiji u kojoj je INA samo komadić u regionalnoj slagalici i stoga će se stvari dobvijati vjeorjatno veoma sporo, tj. godinama.

Sumnjam kolega, danas se više nšta ne odvija dugioročno , a pogotoveo ne preuzimanja, globalno je globalno, plus brzina je super brzo


Twixer: ” sava: ” Sutra je Predsjednik Mesić na radnom sastanku s Upravom INE! Koji je razlog, nešto se tu naveliko kuha, čini mi se! ” Cilj sastanka je da Mesića pokažu na dnevniku kao velikog borca protiv infalcije. Dat će izjavu u stilu da INA ne bi trebala dizati cijene benzina. ” Mislim da si totalno fulao! Ali strpimo se do večeras, bit ćemo zasigurno izvješćeni o temama i zaključcima.

Slažem se da treba sačekati. Međutim, mislim da Mesić nije nikakv faktor u ovoj priči. Ono što je meni interesantno je da ING, većinski vlasnik LUKOILA, druka cijenu na dolje isto kao što drukaju razni mađarski analitičari. Mislim da ING nema nikovog razloga to raditi ako LUKOIL nema namjeru ući u INA-u. Pa neće valjda obarati cijenu za MOL ili OMV.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

ameri prodali 65000 komada


Po vama kupuje li LUKOIL INU ili ne?? [pray]

Činjenica da su zainteresirani za hrvatsko tržište sigurno nemože naštetiti cijeni dionice. Rusi se moraju širiti na zapad, da li je INA dio tog plana, vidjet ćemo.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


ameri prodali 65000 komada

Kada i po kojoj cijeni ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

pitaj az fond


pitaj az fond

Misliš na onu transakciju 23.04. ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

da ček malo nisam uopće pratio, ovu dionicu ne gledam već malo na forumu skupljam vijesti, o čemu se radi

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Kad čovjek pogleda u ne tako davnu prošlost, može vidjet da kad se počnu trpat velike količine dionica u mirovinske fondove slijedi j…i pad vrijednosti, a kad je tu još u pitanju zaba onda nemreš fulat. A ja idiot kupovao od radnika i još su mi pod lock upom.[bye]

Dragon po isteku loock up perioda kako se mogu radničke dionice koje si kupio na nekoga najlakše prebaciti na svoje ime a bez prodaje.

Autor je vlasnik nekoliko paketa radničkih dionica.
[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close