INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ININO revidirano i konsolidirano financijsko izvješće za poslovnu godinu 2007 trebalo je sadržavati i izvješća tj. izjave nezavisnih revizora tj. auditora i neznam zašto ih nema. Osim toga od travnja su započele maglovite smjene visokog managmenta u Ini o kijima mediji šute a da se sama kompanija pritom nije oglasila službenim pripoćenjem za burzu i sve to otvara prostor za glasine i špekulacije što se iza toga krije.

Poštovani kolega layman – to sam i ja primjetio. To znači da izvještaj nije revidiran, tj. krivi je naziv stavljen na ZSE-u, ili naprosto naša draga INina uprava bezočno laže. [lol]

Cash rulez!

Još nisu smjenjeni niži direktorčići po sektorima!!!!!!!!

Evo promjene u TOP 10 na INA-R-A / 25.02. spram 25.04.2008/

[cry] Ma INA može samo niže dok dionice ne rasprodaju uposlenici koji dobivaju INU sa svim mogućim popustima.[bye] Tek dok se oni istovare znači najesen do tada treba zaboraviti INU.[cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[cry] Ma INA može samo niže dok dionice ne rasprodaju uposlenici koji dobivaju INU sa svim mogućim popustima.[bye] Tek dok se oni istovare znači najesen do tada treba zaboraviti INU.[cry]

ma tak je bila priča da će i branitelji odma sve prodavat, pa ništ od toga. mali je broj onih koji će prodavat inu.

..........................................................................................


Evo promjene u TOP 10 na INA-R-A / 25.02. spram 25.04.2008/

Odličan post[thumbsup]Nakrcali se mirovinci,valjda znaju zašto.[cool]

28.4.2008. top 10(promjene u donosu na 23.4.):

1. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.787 44,84 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./HVB BANK HUNGARY ZRT, HUNGARY ZA RAČUN MOL ZRT, HUNGARY 2.500.001 25,00 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 700.000 7,00 Skrb. račun
[color=blue]4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 235.799 2,36 Skrb. račun +60239[/color]
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D./CITIBANK N.A. 125.204 1,25 Skrb. račun – 64350
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 47.751 0,48 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 46.349 0,46 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 35.153 0,35 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 24.955 0,25 Skrb. račun – 19
[color=blue]10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 22.557 0,23 Skrb. račun ‘+320[/color]
Ukupno: 82,22

Značajne promjene se dogodile…
otkad su objavili da će počet ulagati u poljsku i da su im hrv,dionice skupe—kupili preko [color=blue]110 000[/color] komada ine… – — 4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 235.799 2,36 Skrb. račun

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Možda je samo koincidencija, ali je svakako interesantno. AZ je stukao cca 120 milijuna u INA-u upravo na 23.04., dan kada OMV odbijen na skupštini MOL-a.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Eto analize …

http://beta.financna-tocka.si/files/20080416_ECR_INA_en-1209131933.pdf

[lol] [lol] [lol]

La Vita e Bella

šta će to bit da ina nije danas završila u minusu? [wink]

..........................................................................................


Možda je samo koincidencija, ali je svakako interesantno. AZ je stukao cca 120 milijuna u INA-u upravo na 23.04., dan kada OMV odbijen na skupštini MOL-a.

Interesantno. S ovom dionicom treba biti strpljiv. I to mi nebi bilo teško da dividenda nije minijaturna.

desilo se ono što sam mjesec dana predviđao AZ zasjeo na 4 poziciju i još će kupovati i oni i Plavi mirovinac, moguće čak i blok transakcije sa fondom branitelja nekada oko polovice godine, vidjet ćemo.
Po meni se situacija dobro razvija za male dioničare koji ne žele prodavati nego dugoročno držati ovu dionicu.
ja je neću prodati prije preuzimanja.[smiley]

dan je pametniji od noći

New Report

Close