INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo stanje je stvarno deprimirajuče, da nisam gotovo 40% u Ini ne bi se brinuo, ali ruku na srce kad su sve padale po 10 i više posto Ina je padala 2-3 posto

Da ali ja uopće ne volim da mi pada

Dogovor na relaciji Vlada-MOL, navodno postignut ?
Zna li tko šta više ????

[cry]sampras
korisnik od: 27.09.2007.
lokacija:
broj poruka: 1402

Ova INA je stvarno fuj.

Imam još jedan paket i njega ću prodati što prije.[bye]

Konačno je i meni dosta čekanja sa INOM zato rasprodaja , sve dionice ovih dana zaradile po 20 % a INA -[cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

macro
Dogovor na relaciji Vlada-MOL, navodno postignut ?
Zna li tko šta više ????

Pregovori počinju za desetak dana. Mol nema keša, pa i drugi dolaze do u kombinaciju.[smiley]

eire


Konačno je i meni dosta čekanja sa INOM zato rasprodaja , sve dionice ovih dana zaradile po 20 % a INA -[cry]

20% su rasle one dionice koje su pale 50-60%[rolleyes]
Ina se drzala stojicki i zato ti argument ne stoji[wink]
Ja bi ju jos prije prodao da nisam u lock up-u, ali ispostavilo se da me lock up sacuvao ozbiljnijeg pada na dionicama kaj bi trzio za tu lovu[bye]
Zato Ina dok se ne skuzi da su olovna vremena 100% iza nas [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

eire
korisnik od: 18.04.2008.
lokacija:
broj poruka: 1

macro
Dogovor na relaciji Vlada-MOL, navodno postignut ?
Zna li tko šta više ????

Pregovori počinju za desetak dana. Mol nema keša, pa i drugi dolaze do u kombinaciju

Dionica koju sam držao predugo i dobro popušio priznam moj najveći promašaj je bila INA. Sad sam sretan što sam je se riješio i to sa velikim minusom[cry] Ima puno kvalitetnijih dionica za ulaganje od INE.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

18.4.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.787 44,84 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./HVB BANK HUNGARY ZRT, HUNGARY ZA RAČUN MOL ZRT, HUNGARY 2.500.001 25,00 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 700.000 7,00 Skrb. račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D./CITIBANK N.A. 189.073 1,89 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 171.676 1,72 Skrb. račun +320
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 46.349 0,46 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 45.251 0,45 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 35.153 0,35 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 24.896 0,25 Skrb. račun +128
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 22.387 0,22 Skrb. račun
Ukupno: 82,19

Heaven or Las Vegas

@Šef,za par mjeseci izlazi moratorij Vlade na povišenje cijena energenata pa ti preporučam da pratiš stanje,da ti ne pobjegne.[thumbsup]A nisam ni primjetia ova tri mirovinca,i u ERNT-u su također trojica. [rolleyes]


eire
korisnik od: 18.04.2008.
lokacija:
broj poruka: 1

macro
Dogovor na relaciji Vlada-MOL, navodno postignut ?
Zna li tko šta više ????

Pregovori počinju za desetak dana. Mol nema keša, pa i drugi dolaze do u kombinaciju

Dionica koju sam držao predugo i dobro popušio priznam moj najveći promašaj je bila INA. Sad sam sretan što sam je se riješio i to sa velikim minusom[cry] Ima puno kvalitetnijih dionica za ulaganje od INE.[bye]

evo vam ljudi tipičan školski primjer kako razmišlja prosječan hrvatski investitor – “kupi skupo prodaj jeftino” to vam je slika i prilika naše burze.

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

[cry] Ma uopće mi nije žao što sam ju prodao nego što sam ju tako dugo držao dok su druge dionice rasle , svim Inašima želim uspjeh. [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

REKORDNA SERIJA
Nafta do novog rekorda i uz jačanje dolara
19.4.2008 9:05:48

ANALIZA – Više od pet milijardi dolara gubitka za Citigroup u prvom kvartalu, koliko god se činilo zastrašujućim, podatak je koji su američki ulagači iskoristili kao inspiraciju za nastavak pozitivnog trenda[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Sefe, kolega, hajde molim te prestani vise mahat i siriti lose vibracije. Sad te nema vise u INI pa te molim masi na drugim temama. Siguran sam da cemo mi koji vjerujemo ovoj dionici imat prilike mahat svima onima koji nemaju strpljenja cekat [cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close