INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kremenko:


@sampras
Dečko, jesi ti fond-manager u AZ mirovincu ili u nekom drugom? podsjećaš me na Novoselca koji je tvrdio da neće ništa kupovati na hr burzi jer je sve precijenjeno 30-50% a cijelo vrijeme kupuje INU[wink] by the way trebao bi znati da su cijena i vrijednost dionice dvije različite stvari koje se mogu ali i ne moraju poklapati. u tome i je vic da ako ne znaš vrijednost dionice onda ne znaš ni što ti je za raditi? kupovati ili prodavati Vjerovatno se radi toga i rade analize ali čemu ja to pričam kad tebe Ina ionako ne zanima

Ma pljuje po Ini, a sa druge strane je kupuje, baš kao i Novoselac. Ustvari mu ne odgovara da ode up.[thumbsup]


Ma ne pljujem ja po INI imam ja još jedan paket i ne mislim ga prodavati a to da ću se vratiti u INU oću sigurno ali za sada me malo strah ovih braniteljskih i radničkih dionica pa kad to prođe ja ću se vratiti sigurno.
Cijena dionice vjerovatno neće ići niže jer su ove razine za fondove idealne za skupljanje ali ja imam jednu informaciju o jednoj dionici koja će ovih dana otići up pa sam zato i izašao bez obzira što je cijena trenutno katastrofalna i ne odražava vrijednost firme ali donekle odražava vrijednost uprave koja je najnesposobnija i najkorupiranija u Hrvatskoj.
Lijep pozdrav i želim da cijena INE bude barem 5000 kuna što se mene tiče.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

@sampras
Ma sve o.k. ako ti treba lova, normalno da ćeš ih prodati. Ono šta sam ja želio istaknuti je da AZ uredno kupuje Inu po ovim cijenama, a kukao je da je HR. tržište preskupo. Logično je da ih ne kupuje jer smatra da će još pasti. Kada će im odgovarati, dići će oni Inu, ne brini. Imatelj sam skromnih 4 paketa, koja neću nikada prodati, baš kao ni HT. Neka ostane za unučad, pa mi je svejedno da li je trenutna cijena 2200 ili 4000. Guštam se, mogu si to priuštiti.[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@sampras

Ma sve o.k. ako ti treba lova, normalno da ćeš ih prodati. Ono šta sam ja želio istaknuti je da AZ uredno kupuje Inu po ovim cijenama, a kukao je da je HR. tržište preskupo. Logično je da ih ne kupuje jer smatra da će još pasti. Kada će im odgovarati, dići će oni Inu, ne brini. Imatelj sam skromnih 4 paketa, koja neću nikada prodati, baš kao ni HT. Neka ostane za unučad, pa mi je svejedno da li je trenutna cijena 2200 ili 4000. Guštam se, mogu si to priuštiti.[thumbsup]

Ma ne bi ni ja svoje prodavao ali sam dobio jedan info na koji niisam mogao odoliti a slobodnih sredstava nisam imao.
Svatko ko ulazi po ovim cijenama po meni čini pravu stvar i sebi i svojim članovima fonda.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Gospon Sampras mogao bi ” u rikverc ” pročitati dvestotinjak postova da pročita argumentiranu vrijednost INE, na bazi sadašnjeg BV, ulaganjima, proizvodnji iz Sirije i Egipta, a najvažnije VREDNOVANJE ZALIHA!!!!!!
Prvo nešto moraš ( skupiti prave informacije ) i znati da bi mogao argumentirano ” trkeljati[bye]


Gospon Sampras mogao bi ” u rikverc ” pročitati dvestotinjak postova da pročita argumentiranu vrijednost INE, na bazi sadašnjeg BV, ulaganjima, proizvodnji iz Sirije i Egipta, a najvažnije VREDNOVANJE ZALIHA!!!!!!
Prvo nešto moraš ( skupiti prave informacije ) i znati da bi mogao argumentirano ” trkeljati[bye]

Vidim ti si sve argumentiro.

Hvala lijepa na argumentima i nemoj više ovako naširoko iznositi podatke mogao bi nas zbuniti sa bezbroj brojki kojima obiluje tvoj post

Šutnja je zlato ponekad

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Kao što sam i mislio ti samo “juriš naprijed”, a ja sam osobno nešto argumentirano napisao pošto ipak “pratim” naftnu industriju tridesetak godina?
Toliko! Pametnom i previše ( što bi rekli naši stari – MUDRI )[thumbsup][bye]


Kao što sam i mislio ti samo “juriš naprijed”, a ja sam osobno nešto argumentirano napisao pošto ipak “pratim” naftnu industriju tridesetak godina?
Toliko! Pametnom i previše ( što bi rekli naši stari – MUDRI )[thumbsup][bye]

Nije mi jasno šta te toliko uvrijedilo u mom postu budući nisam pisao ništa protiv INE.

Imam osjećaj da si se našao prozvan u onome kada sam rekao da ima najkorumpiraniju upravu u Hrvatskoj, ne da je najkorumiranija u Hrvatskoj već i cijelom svijetu, leglo kriminala i korupcije pa ako si ti jedan od njih samo naprjed jer tako ćete male dioničare dovesti na prosjački štap.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

http://www.poslovni.hr/7866.aspx

Braniteljski fond može isplatiti do 25% članova bez rasprodaje dionica

-sutra u poslovnom dnevniku

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

tip top:

Kao što sam i mislio ti samo “juriš naprijed”, a ja sam osobno nešto argumentirano napisao pošto ipak “pratim” naftnu industriju tridesetak godina?
Toliko! Pametnom i previše ( što bi rekli naši stari – MUDRI )[thumbsup][bye]

Nije mi jasno šta te toliko uvrijedilo u mom postu budući nisam pisao ništa protiv INE.

Imam osjećaj da si se našao prozvan u onome kada sam rekao da ima najkorumpiraniju upravu u Hrvatskoj, ne da je najkorumiranija u Hrvatskoj već i cijelom svijetu, leglo kriminala i korupcije pa ako si ti jedan od njih samo naprjed jer tako ćete male dioničare dovesti na prosjački štap.


ovo je jajtočnija stvar što je do sada izneseno u ovih 712 stranica o INI.-[thumbsup]

dan je pametniji od noći

decki moji decki, vrlo je velika razlika izmedu racunovodstvene vrijednosti i tržišne vrijednosti + rezidualna vrijednost. Jel iko pogledao pravo financijsko izvjesec od Ine. Ne ovo na zse smece na 5 strana exela. Ako ga se mozete docepati pogledajte rezerve i pogledajte na koliko su procjenjene. Neka mi onda neko kaze dali nafta ima rok trajanja kao majoneza ili vrijedi vise nego je tam oznaceno. Vjerujte mi kada i ako bu se prodavala strancima budu oni to malo revolarizirali. Bumo vidli onda. Sad kad ce prodat to je drugi par rukava ali ovo je jedina dionica koju ja kupim svaki mjesec par komad i uopce je ne gledam i jedna stvar jos nebum je nikad prodal. A branitelji ko i sa DDJH-om i ostalim stvarima samo neka prodaju. Sto nize to bolje.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Izvješće blago rečeno ispod očekivanja!

tanga je centar svemira!

Izaslo izvjesce

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

New Report

Close