INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na INI ozbiljna borba za rast cijene.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Po meni jedan je AZ mirovinski koji kontinuirano kupuje već duže vremena, no izgleda da se danas pojavio još netko veliki ko je zainteresiran za kupnju na ovim razinama.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ja samo na toj dionici vidim te UP signale, pala je u prašinu do temelja, a počeci kupnje su obećavajući, isto kao
i svjetska kretanja oko nafte i prihoda naftnih kompanija ! Šta da prodam ???? Nema love za kupnju ove dionice !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nafta preko 107 dolara!
AFP
Nakon sabotaže na jednom od dvaju glavnih iračkih izvoznih naftovoda kod Basre, cijene nafte na svjetskim su tržištima skočile iznad 107 $ po barelu. A neće padati najmanje tri dana.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šef to neće dići cijenu dionice ni 20 kn ako crobex bude sutra isti kao i danas, ja sam se stvarno razočarao u ovu dionicu; samo ćeš više izgubiti zbog ove vijesti kada budeš tenkiro sutra/preksutra gorivo pa kad opet dignu cijenu a dobit će još gora biti na godinu jer je dolar sa 4,59 skočio jučer na 4,7 danas možda pao/porastao neznam nisam gledo stanje

Mislim da će Vlada “nagovoriti” Inu na poveću dividendu da F branitelja ima para za isplatu udjela.
Uz to Ina otvara2-4 polja u Siriji pa će bilanca(profit) znatno porasti. A tu su i moguće igre oko prodaje daljnjeg paketa strateškim partnerima.

[color=blue]Evo šefe dobre vijesti za tebe pa mi (bar danas) ostavi Agrokorce na miru.[/color]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

http://www.axlquotes.com/axl-dlls/publish?url=/trades.shtml&SYMBOL=HINA

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

PBZ Croatia osiguranje računa jako jako puno na ovu dionicu. Iskreno smatram da je ovo jedina dionica koju ne treba prodavati nikada. Jednoga dana kad se privatizira do kraja znat će se kolike su tu naftne rezerve u igri i kolika je stvarna vrijednost kompanije. Ovo je sića.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


PBZ Croatia osiguranje računa jako jako puno na ovu dionicu. Iskreno smatram da je ovo jedina dionica koju ne treba prodavati nikada. Jednoga dana kad se privatizira do kraja znat će se kolike su tu [color=blue]naftne rezerve u igri [/color]i kolika je stvarna vrijednost kompanije. Ovo je sića.

Vrlo se dobro zna kolike su naftne rezerve u igri.
Postoje auditorske kuće koje provjer svaki podatak i svaki broj tako da nema muljaže.Inače oni bi jedva dočekali da pronađu grešku i to objave.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Vrlo se dobro zna kolike su naftne rezerve u igri.
Postoje auditorske kuće koje provjer svaki podatak i svaki broj tako da nema muljaže.Inače oni bi jedva dočekali da pronađu grešku i to objave.

Nisi u pravu, kod naftnih kompanija postoje velike muljaže o rezervama nafte. Posebno kod nekih arapskih zemalja, gdje vlade prisiljavaju strane kompanije da prikažu veće rezerve od stvarnih kako bi njihov utjecaj u Opec-u, i njihov utjecaj u svijetu ostao nepromjenjen.

[ Nisi u pravu, kod naftnih kompanija postoje velike muljaže o rezervama nafte. Posebno kod nekih arapskih zemalja, gdje vlade prisiljavaju strane kompanije da prikažu veće rezerve od stvarnih kako bi njihov utjecaj u Opec-u, i njihov utjecaj u svijetu ostao nepromjenjen.
[/quote]
Gle u pravu sam. Vjeruj znam o čemu pričam.
Dalje ti ne smijem obješnjavati.
Uglavnom vjeruj što hoćeš odluka je uvijek individualna.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

eto baš ko što sam rekao jučer nema te vijesti da digne ovu dionicu za barem 50 kn dnevno a danas nije ništa ni mrdnula 🙁 čak razmišljam da prodam kupim nešto drugo (jučer sam mislio kupiti aptl kad prodam inu ali faks me sje… pa nisam mogao)


eto baš ko što sam rekao jučer nema te vijesti da digne ovu dionicu za barem 50 kn dnevno a danas nije ništa ni mrdnula 🙁 čak razmišljam da prodam kupim nešto drugo (jučer sam mislio kupiti aptl kad prodam inu ali faks me sje… pa nisam mogao)

Ja prije par dana prodao dva paketa i kupio Luku Ploče i pogodoi, mislim da držati Inu po meni je čisti promašaj bar narednih mjesec dana jer dolaze braniteljske dionice i INA može samo dole.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close