INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko nas je pokušao danas opasno srušiti prodajom velikih količiona.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ja bih rekao da fondovi ruše cijenu Ini i drugim dionicama koje ih interesuju ,a ne brane.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


Ja bih rekao da fondovi ruše cijenu Ini i drugim dionicama koje ih interesuju ,a ne brane.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

TAKO JE!
Stave veliki nalog na prodaju i tu blokiraju pa stave ispod cijene na kupnju a ribice se pecaju![thumbsup]

dan je pametniji od noći

Lijepo je viditi 2500 kuna

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

[color=blue]INA snizila cijene supera plus 98 i eurodizela[/color]

http://www.vecernji.hr/home/manager/2996165/index.do

Evoga 260

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

izgleda da su srbi prodali NIS Rusima[shocked]


izgleda da su srbi prodali NIS Rusima[shocked]

Da, za pisljivih 400 mil EUR. Dal neko zna u kakvom su stanju njihove rafinerije u odnosu na inine?

Mislite poklonili ?[sealed]

Da, za pisljivih 400 mil EUR. Dal neko zna u kakvom su stanju njihove rafinerije u odnosu na inine?

Nikakve,Sisak je lječilište za plućne bolesnike prema njima s obzirom na učestalost kancerogenih bolesti u tom kraju (mislim na Pančevo),mogućnost transporta 6 mil. tona nafte na godinu do Omišlja (podatak s njihove web stranice).Ali sve u svemu odlična vijest Rusi jedini pokušavaju nešto konstruktivno napraviti u nafnom sektoru u regiji,a MOL i OMV grcaju u problemima[lol] [lol] [lol]

Ako tome pridodamo modernizaciju Rafinerije Bosanski Brod koju su također preuzeli Rusi i nedavne aktivnosti koje se događaju u Bugarskoj po meni je samo jedan smjer moguć i za Inu i za ostale u regiji.Sve u svemu dobre vijesti za Inu i Janaf.

mazda:

izgleda da su srbi prodali NIS Rusima[shocked]

Da, za pisljivih 400 mil EUR. Dal neko zna u kakvom su stanju njihove rafinerije u odnosu na inine?


sada su još bliže INI, to je sigurno dobro za ovu dionicu, neće oni samo tako gledati kako MOL preuzima INu ući će oni u utakmicu za INU ili za MOL, živi bili pa vidjeli.
Novca imaju koliko hoćeš, Putin tjera širenju ka zapadu a najlakše je sada ući u INU, odmah su u ENERGOPETROLU i imaju cijelu regiju.

dan je pametniji od noći

New Report

Close