INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tko želi čekati i dočekati sve analize s tržišnim poslovanjem, novim rezervama, povećanom proizvodnjom i možebiznim preuzimanjem daju cijenu od min 1200$ ( zelembaća, makar ih mi i ne voljeli! )[bye]

Potpisujem. INA se neće prodati ispod 5000kn. Pitanje je samo vremena…

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

bilo bi vrijeme da sutra krene prema gore,ovo je stvarno minimalna cijena,postoje nevidljivi nalozi koji potapaju kupnju,nadam se da sutra neće doći do izražaja,sutra barem +1 posto..[smiley]

5000 po komadu može i sad odmah.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


bilo bi vrijeme da sutra krene prema gore,ovo je stvarno minimalna cijena,postoje nevidljivi nalozi koji potapaju kupnju,nadam se da sutra neće doći do izražaja,sutra barem +1 posto..[smiley]

E bravo što si spomenuo te nevidljive naloge, jer sam baš to mislio pitati već dugo vremena pa nikako da se sjetim. Jel ima toga još, mislim, nakon uvođenja OMX platforme da li oni još postoje?

Jer upravo na INA-i sam trgujući manju količinu zaključio da je moj nalog nekako čudno i ekspresno izvršen iako sam ga pucao u sredinu spreada i dugo nije bilo nikoga na tim razinama. Nažalost nemam popis transakcija iz kojeg bi se moglo iščeprkati o čemu se tu radi.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


5000 po komadu može i sad odmah.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

E ne može odmah! Prvo se mora malo točat. [cool]

U međuvremenu se možemo dobro zabavljati jurišajući na 3000, da se izvježbamo. [smiley]

Pravila igre:

– broj igrača je neograničen
– kada dođe red na igrača (dotični ima dovoljno žetona za igru) skida se količina iz desne kolone na monitoru (obično označeno sa prodaja, ask ili sl.) – što više to bolje
– onda ide slijedeći igrač i sve tako u krug dok se svi žetoni ne potroše

[tongue]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

I na kraju kod koga budu završili ? Mislim ti žetoni ? Se već zna ?[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

burza je rat kupnje i prodaje,tko je jači,osvaja teren,tj ako je kupnja jača cijena raste,a ako je prodaja jača,cijena pada.e sad,kakav bi to bio rat,kad bi mi znali sve o protivniku.otud i ti ,ja ih nazvah nevidljivi nalozi,čak prodaja se može prividno povući,onda kad mi krenemo da upadnemo u zamku.znači takvi nalozi su tajno oružje prodaje.oko ine će najveća borba biti na koti 2 700,prvu bitku smo mi izgubili,što ne znači da smo izgubili rat…[shocked]


I na kraju kod koga budu završili ? Mislim ti žetoni ? Se već zna ?[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Kod svakog tko je igrao pomalo. Što se prije uključio, imaće ih više. Neki će i taktizirati i uspjeti u tomu, većina neće. Ali na kraju će svi zaraditi.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


burza je rat kupnje i prodaje,tko je jači,osvaja teren,tj ako je kupnja jača cijena raste,a ako je prodaja jača,cijena pada.e sad,kakav bi to bio rat,kad bi mi znali sve o protivniku.otud i ti ,ja ih nazvah nevidljivi nalozi,čak prodaja se može prividno povući,onda kad mi krenemo da upadnemo u zamku.znači takvi nalozi su tajno oružje prodaje.oko ine će najveća borba biti na koti 2 700,prvu bitku smo mi izgubili,što ne znači da smo izgubili rat…[shocked]

Je, 2700 se trenutno nameće kao neka granica, na 2600 je jaka kupnja, na 2800 jača prodaja. Ali ipak ne zaboravimo da smo u korekciji zbog vanjskih tržišta i da je dionica “in the flux”. Kako se situacija popravi ići ćemo više prema gore, iako će konstantno biti fluktuacije, čini se da fondovi obožavaju ovu dionicu za daytrading. Ono što je isto zanimljivo je brzina kojom dionica mijenja vrijednost. Mislim da bi na prvu naznaku interesa za preuzimanje strelovito išla gore.

In d mintajm, čekamo FI 2007. koje će biti jako dobro, fundamenti su OK, sve je OK. Samo da više ovi ameri prestanu paničariti, da se naši fondovi malo uozbilje i idemo stazama stare slave.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

A koju ne obožavaju za daytrading
Niti ZDNK-R-A im nije mrska, a kamoli INA

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
2.600,00 1.706 13:01:28 – to je transakcija!
2.600,00 10 13:01:28
2.600,01 53 13:01:28
2.600,01 60 13:01:28
2.600,01 4 13:01:28
2.600,02 10 13:01:28

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


Transakcije CIJENA KOLIČINA VRIJEME 2.600,00 1.706 13:01:28 – to je transakcija! 2.600,00 10 13:01:28 2.600,01 53 13:01:28 2.600,01 60 13:01:28 2.600,01 4 13:01:28 2.600,02 10 13:01:28

Neko je opako počistio!

Kakva su predviđanja za naredni tjedan? Kak se meni čini mogli bi jeftino dokupit[smiley]

New Report

Close