INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je li netko zna precizniji kalendar, kada radnici Ine kojni su pod posebnim uvjetima kupovali dionice, imaju pravo prodaje? Koliko znam podijeljeni su u više grupa.[bye]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

20.5. 20.7. 20.11.

..........................................................................................


Je li netko zna precizniji kalendar, kada radnici Ine kojni su pod posebnim uvjetima kupovali dionice, imaju pravo prodaje? Koliko znam podijeljeni su u više grupa.[bye]

Mogo bi i malo pročitati forum nego što postaviš pitanje koje se je već “vrtilo” barem 30X![pray]


Mad Max: ” Je li netko zna precizniji kalendar, kada radnici Ine kojni su pod posebnim uvjetima kupovali dionice, imaju pravo prodaje? Koliko znam podijeljeni su u više grupa.[bye] ” Mogo bi i malo pročitati forum nego što postaviš pitanje koje se je već “vrtilo” barem 30X![pray]

Pusti vidiš da je luđak

MOdernizacija ide prema planovima, samo pitanje je kada će cijena dionica Ine krenuti prema našim planovima[undecid]

Ina ulaže 350 milijuna eura u modernizaciju rafinerije

Vaš link

Cijena ide samo kontra našim planovima.[lol] [lol] [lol]

Ma ljudi koliko mi navijali da ona ide gore uvjek nas iznenadi.
Kad su se davale dopunske dionice neki su na veliko govorili “padat će to do 2000-2200” pa i nisu bili u pravu!
Kad bude istekla vremenska zabrana radničkih dionca ti isti budu širili paniku.
Ina je dionica koja je po meni u top 2 najsigurnije dionice na našoj burzi i nema straha padu a do rasta bude došlo kad se budemo najmanje nadali[smiley]
Pozdrav inašima[thumbsup]


Ma ljudi koliko mi navijali da ona ide gore uvjek nas iznenadi.
Kad su se davale dopunske dionice neki su na veliko govorili “padat će to do 2000-2200” pa i nisu bili u pravu!
Kad bude istekla vremenska zabrana radničkih dionca ti isti budu širili paniku.
Ina je dionica koja je po meni u top 2 najsigurnije dionice na našoj burzi i nema straha padu a do rasta bude došlo kad se budemo najmanje nadali[smiley]
Pozdrav inašima[thumbsup]

Izgleda da se više da zaraditi ako se novci drže u bance već u dionici INE.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Puno puno više.[pray]

ne razumijem tu vasu logiku. na uloženih 38 000 kn u banci nikako nemozes za godinu dana zaraditi 24 000 a neka me neko uvjeri u suprotno i odmah prodajem inu i stavljam sve u banku

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


ne razumijem tu vasu logiku. na uloženih 38 000 kn u banci nikako nemozes za godinu dana zaraditi 24 000 a neka me neko uvjeri u suprotno i odmah prodajem inu i stavljam sve u banku

mislim da se kolege referenciraju da smo ( ne računajući nagradne dionice) u zadnjih godinu dana imali prinos od 10% (2410-2660) što, morat ćete priznati, odgovara kamati na malo veću sumu novca.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Kolege čini mi se da je puno vas preskočilo malu školu ulaganja.
DIONICE SU DUGOROČNO ULAGANJE!!!
Tko je očekivao dugačije na ovoj dionici savjetujem neki neki fond (ili banku) i još malo proučavanja TK!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

New Report

Close