INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

barell = 158.9872949 L

To smo svi pročitali nakon posta, ali stvarno je za cijenu dionice relevantno da znamo koliko je litara u barelu, kolika je cijena barela. Sad će odmah danas gore kad to znamo, a do sad je išlo dolje jer nismo to znali.
I odmah jedno pitanje za toga što se pravio pametan. Koliko je litara u boci od 2 litre??
Ha? I šta je više, 3 litre ili 4 litre??
I koliko ima 4 godišnja doba?
Pogledaj sve na google-u pa oodgovori!

Blago siromašnima duhom...


barell = 158.9872949 L To smo svi pročitali nakon posta, ali stvarno je za cijenu dionice relevantno da znamo koliko je litara u barelu, kolika je cijena barela. Sad će odmah danas gore kad to znamo, a do sad je išlo dolje jer nismo to znali. I odmah jedno pitanje za toga što se pravio pametan. Koliko je litara u boci od 2 litre?? Ha? I šta je više, 3 litre ili 4 litre?? I koliko ima 4 godišnja doba? Pogledaj sve na google-u pa oodgovori!

samo da podsjetim da je tema ina, a ne ove gluposti koje vi pišete na zadnje dvije stranice.[angry] [angry] [angry]

..........................................................................................

Cijena nafte raste , Sanader sastavio vladu i što se još čeka da INA krene rasti ?[pray]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Cijena nafte raste , Sanader sastavio vladu i što se još čeka da INA krene rasti ?[pray]

Dok fondovi pretumbaju jedan drugom šta su mislili onda bi mogla cijena gore.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Cijena nafte raste , Sanader sastavio vladu i što se još čeka da INA krene rasti ?[pray]

ništa, osim tržišne ekonomije i liberalizacije tržišta. Nema ti sanader veze s tim

...ladies and gentlemen....AC/DC

11.01.

8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 26.308 0,26 Skrb. račun +6

evo i mene malo među vama,ali neću dugo,možda mjesec dana,dignit 10 posto,i odoh dalje,idući tjedan bi mogla KRENITI PREMA GORE..


Cijena nafte raste , Sanader sastavio vladu i što se još čeka da INA krene rasti ?[pray]

Neće cijena nikud dok se mi inaši ne iskrcamo jeftino [lol]
Imam 100 kom. spremljeno za Dragičevića [wink]


” Neće cijena nikud dok se mi inaši ne iskrcamo jeftino [lol] Imam 100 kom. spremljeno za Dragičevića [wink]

Samo mu ih ne daj ispod min. 3000kn.[thumbsup][thumbsup]

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....


gost_1: ” ” Neće cijena nikud dok se mi inaši ne iskrcamo jeftino [lol] Imam 100 kom. spremljeno za Dragičevića [wink] ” Samo mu ih ne daj ispod min. 3000kn.[thumbsup][thumbsup]

Ne dam ih za manje to je sigurno [smiley], jer sam i sam nešto naučio o dionicama ulaganjem, zarađivanjem i gubljenjem vlastita novca prošle godine. Znam da je ovo najvrijedniji poklon i posao koji sam odradio u nekoliko transakcija s rodbinom. I dok su oni štrecali na pad cijene na razine i do 2.400 kn, ja sam vrijedno s njima sklapao ugovore, uplačivao svoju ušteđevinu na račun tih dionica te dogovarao proviziju koju sam zaradio na HT-u. I tako su svi oni dobili svoje novce, a ja….ja ću kroz nekoliko mjeseci na svome računu imati najvrijedniju dionicu koju želim imati u svome porfelju dugo…

Znam kako razmišljaju radnici Crosca u kojem i sam radim (član INA grupe) i to mi nije drago, jer za njih to nije ulaganje nego ipak samo dobra i laka zarada. No i to će proći. Napominjem kako najviše ima radnika s 8 mjeseci lock up-a i tada bi mogao biti vrhunac prodaje dionica ( i vjerojatno njezine korekcije).

No mi danas imamo kontinuirano ulaganja u modernizaciju rafinerija, prestanak političke kontrole cijene derivata na štetu tvrtke (ispravite ma ako griješim, no o tome je neki dan bilo govora na hrt-u, a i iz zajedničkog sporazuma stranaka nove vlade pročitao sam da je izbačen iz poglavlja o energentima dio koji se odnosio na posebnu osjetljivost na socijalu i sl. Napokon i sam Sanader je počeo mijenjati svoju retoriku o tome, a znamo što to znači za ovu dionicu), a Sirija, Egipat kao i buduća polja u južnom jadranu mogli bi znatno povećati prihode ine. Ima toga još ali ja stvarno nisam kompetentan ovdje pisati o tome.

Vjerujem u ovu dionicu i njezin rast iznad 3.000 kn, ali pričekajmo 2009.g. (možda se prije ugrizem za jezik).

u nepunih sat i pol vremena prometa 6,2 milje

dan je pametniji od noći

Veliki promet, a slabo raste. Gotovo nikakav rast. [angry]

..........................................................................................

New Report

Close