INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako ona kupuje za nju dajem popust 10%.

Ja joj nudim kompenzaciju[cool]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Stvarno mi nije jasno, kdje je bilo napisano, da se dionice ne smiju prenosit na BDK. Pa važno je, da sam ja vlasnik…I još to, na SDA telefonskom pozivniku mi kaže, da je gore 22 dionic INE.Zašto onda to ne valja?
Ovo sam proćitala na SDA stranici, kako vi to razumjete

Bilo koji prenos dionica da se obavi gube se bonus dionice.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

prodal iz jednog paketa 2 dionice i dobil sam dodatne 22 jer sam registriral samo te dvije!


Stvarno mi nije jasno, kdje je bilo napisano, da se dionice ne smiju prenosit na BDK. Pa važno je, da sam ja vlasnik…I još to, na SDA telefonskom pozivniku mi kaže, da je gore 22 dionic INE.Zašto onda to ne valja?
Ovo sam proćitala na SDA stranici, kako vi to razumjete:

26.11.2007

Odlukom Vlade Republike Hrvatske o načinu prodaje, cijeni, vremenu i uvjetima prodaje dionica INA – Industrija nafte d.d. javnom ponudom i posebnim pogodnostima prodaje hrvatskim građanima (Narodne novine, broj 104/2006, 113/2006, 122/2006 i 129/2006), svakom hrvatskom državljaninu koji je uz pravo prvenstva i posebnu pogodnost kupio dionice u javnoj ponudi te nad istima zadržao nepromijenjenu vlasničku poziciju registriranu s izdavateljem, po isteku jedne godine na svakih 10 dionica bit će prenijeta po 1 dopunska dionica.

Posljednji dan roka za praćenje transakcija i promjena po vlasničkim pozicijama dioničara, bit će 01. prosinac 2007. godine.
Ovaj dan predstavlja dan utvrđivanja prava na dopunske dionice. Dakle, prvi dan slobodnog raspolaganja dionicama bez utjecaja na pravo na dopunske dionice je 03. prosinac 2007.

Pa puno hvala za odgovore, baš ste zlatni! Prvo, da čujem vaše mišljenje, a onda ču se pobunit. Vjerovatno nisam jedina, koja se ovako nasamarila[cry][cry][cry]

Boldano ti je bitno. Ne smijes mjenjat vlasnicku poziciju. Kad registriras dionice sa brokerom, ti si i dalje vlasnik, ali vlasnicka pozicija u SDA vise nije slobodna, nego registrirana sa tom kucom…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Mislim gala kome ćeš se buniti, sve ti piše kako ti je deimos poboldao. E ljudi su u RH stvarno…kupuju dionice, a pojma nemaju….valjda misle da će dobiti jedan pištolj na benzinskoj…

Hvala ti deimos na odgovoru. Ima još dobrih pametnih ljudi, iako su neki izgleda budale!


Hvala ti deimos na odgovoru. Ima još dobrih pametnih ljudi, iako su neki izgleda budale!

Mozes probat nazvat SDA reda radi da provjeris, ali ako sam ja dobro shvatio, promjenjena je vlasnicka pozicija sto nije dobro.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

bilo je napisano, gala, 100inu puta na 100 mjesta..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Dobra vijest za Inu ( iz biznisa )

Cijena barela sirove nafte u terminskom kupoprodajnom futures ugovoru na robnoj burzi NYMEX u New Yorku tijekom dana spustila se na 87,65 američkih dolara, da bi ponovo porasla na 88,71 dolar.

Tko ima MOL-ovu knjigovodstvenu cijenu? ( Bv )
OMV nudi 32 000 forinti po dionici, a sadašnja tržišna cijena je 25000 forinti!
S time da je Goldman Sachs preporučio kupiti MOL, kao jednu od najbrže rastućih kompanija! ( srednjoevropske naftne )

Što je netko počistio sve do 2 723,00kn!!!![thumbsup]

My God, it's full of stars!!

žestoko se tuče danas

Najbolje ponude [ INA-R-A ] Kupnja Cijena
14 2.632,00
4 2.631,07
58 2.630,03
200 2.630,01
500 2.630,00
Cijena Prodaja
2.700,00 24
2.723,00 10
2.740,00 25
2.745,00 24
2.748,99 18

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

New Report

Close