INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što mislite kakav će utjecaj na burzu i hoće li uopće imati promijena jednog člana uprave?

iznenađenje da je samo 11 tisuća ljudi prodalo dionice za godinu dana!
nisu baš mali ulagači naivčine kao što neki misle!
mnogi od njih neće te dionice prodati do preuzimanja ine od strateškog partnera što je dobro! [thumbsup]

dan je pametniji od noći

iznenađenje da je samo 11 tisuća ljudi prodalo dionice za godinu dana!
nisu baš mali ulagači naivčine kao što neki misle!
mnogi od njih neće te dionice prodati do preuzimanja ine od strateškog partnera što je dobro!

ako je to točno, ja sam ugodno iznenađen.ja svojih 39 kom iz IPO-a i 2 dodane ne mislim još dugo
prodavati.
koliki će biti broj na HT-R-A za godinu dana?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


iznenađenje da je samo 11 tisuća ljudi prodalo dionice za godinu dana!
nisu baš mali ulagači naivčine kao što neki misle!
mnogi od njih neće te dionice prodati do preuzimanja ine od strateškog partnera što je dobro!

ako je to točno, ja sam ugodno iznenađen.ja svojih 39 kom iz IPO-a i 2 dodane ne mislim još dugo
prodavati.
koliki će biti broj na HT-R-A za godinu dana?

Ovisi koliko si kupio. Inače če biti, na deset dobivaš jednu ili na paket od 63 kom.=6

to:dragon

mislio sam na broj građana koji neće prodati.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


p.s.skuzio i ja na HITI kak mogu vidjet K/P, pa ako nekom treba taj podatak..

Molim te objasni kako ?
Plaća li se ?
Dakle, vidiš samo prve tri ponude na k/p ?
Hvala unaprijed.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Izjasnio sam se neprecizno, jer sam vec i na private dobio par upita za to..mislio sam ako nekome treba da mu ovdje postam podatak o K/P.
Inace, tko trguje dionicama preko HITA-e i ima tromjesecno promet veci od 30.000kn, taj moze preko njih pratit live trziste(ne sa 15min odmaka kao npr Limun i sl.) i kad se na tom prozoru klikne neka dionica, dobije se odmah i podatak najboljih ponuda za kupnju, prodaju i obavljene transakcije (ne samo 3, nego desetak). Ostala ekipa kaj nije preko HITA-e, sorry kaj sam se slampavo izrazio.

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Idući tjedan stižu bonusne dionice INE…
http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2007,12,1,,100161.jl

ista informacija na engleskom ….Bonus. Bonus…

About 36,000 Croatians will get Ina’s shares for free

http://croatiancapitalmarket.blogspot.com/ [cool]

[color=blue][i]Sreća prati odvažne[i][/i][/i];

govore neki na forumu da ce sad zbog ovih dodatnih dionica past na 2300 – 2200…
a puno vise bi se slozio s gore izrecenim dace vecina pametnih ulagaca cuvati naj manje do preuzimanja od strateskog partenera, a tek nakon toga ce se znat prava vrijednost INE, a ja mislim da je to puno vise i od onog povjesnog maksimuma od 3400[proud][proud][proud]
živi bili pa vidili[wink]

Moderatora treba zabranit!!!


govore neki na forumu da ce sad zbog ovih dodatnih dionica past na 2300 – 2200…
a puno vise bi se slozio s gore izrecenim dace vecina pametnih ulagaca cuvati naj manje do preuzimanja od strateskog partenera, a tek nakon toga ce se znat prava vrijednost INE, a ja mislim da je to puno vise i od onog povjesnog maksimuma od 3400[proud][proud][proud]
živi bili pa vidili[wink]

Veliko pitanje je koliko će trebati čekati do preuzimanja, ako to bude 3-4 godine a cijena ne bude rasla bolje se isplati prodati pa s tim novcima nešto zaraditi na burzi.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

mislim da će svi prodavat jer politička situacija nije bajna. ina na rasprodaji sljedećih par tjedana

New Report

Close