INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bez obzira na gore rečeno, mislim da smo vrlo blizu donje točke otpora, odnosno ljudi znaju da INA vrijedi barem ovoliko… teško će je igrači srušiti još recimo 100-200 kn, osim ako ne izazovu ‘kataklizmičku’ paniku, a to mi baš nije izgledno. Da jest, već bi tako odavno bilo… nisu te dodatne dionice presudne, niti smo vidjeli nekakvu masovnu rasprodaju sličnog tipa na recimo DDJH ili DLKV…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ma kakve radnicke dionice,to zaboravite najmanje 6 mj. i to mali dio.Veci dio bude za 9mj. Idu dopunske dionice gradjanstva

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ma kakve radnicke dionice,to zaboravite najmanje 6 mj. i to mali dio.Veci dio bude za 9mj. Idu dopunske dionice gradjanstva

dopunske idu za dva tjedna [thumbsup][cool]

Moderatora treba zabranit!!!



wiking:

ma kakve radnicke http://engine.xclaimwords.net/click.aspx?tid=610&partnerid=114786&linkOut=http://engine.xclaimwords.net/redir.htm?url=www.hrportfolio.com”)’ name=”link0″ id=”link0″ class=”XClaimStyle” style=”border-bottom: 1px solid rgb(1, 141, 37); margin: 0px ! important; height: auto; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-left: 0px; text-decoration: underline ! important; cursor: pointer; padding-bottom: 1px ! important; color: rgb(1, 141, 37) ! important;” onmouseover=’ShowAd(0);window.status=””;return true;’ onmouseout=”HideAd(0);”>dionice,to zaboravite najmanje 6 mj. i to mali dio.Veci dio bude za 9mj. Idu dopunske dionice gradjanstva

dopunske idu za dva tjedna [thumbsup][cool]

naravno da treba cijenu pripremiti unaprijed[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Nisam baš siguran da je ova cijena eurosupera održiva. Brzo će to prema gore a prihodi Ine također.Neće vječno trajati pat pozicija MOL-OMV a onda ……..

Je, poanta je da treba biti strpljiv, a lako je to nekome tko uđe tu negdje kako je sad, nego nekima koji su kupovali na 3000+ [embarass]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Može se i malko nadokupit.


Mislim da se INU bez daljnjega može proglasiti za najlošiju Hrvatsku dionicu. Pogotovu nama koji smo ju kupili na preko 3000 kuna.

Ovo je katastrofa šta se radi sa ovom dionicom, u potpunosti se slažem s tobom, ja sam dionice kupovao na IPO-u i isto mislim da je najgora Hrvatska dionica.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

vorda, 27.11.2007. u 15:22
Utiskivanje ugljičnog dioksida u naftna polja Ivanić i Žutica sadržaj je Projekta EOR što ga je Gradskom poglavarstvu Ivanić-Grada predstavio M.Vranešić, voditelj projekta i direktor Službe sabiranja i otpreme fluida u Naftaplinu.
Vrijednost projekta EOR je 60M eura, a ulaže se prvenstveno radi zaustavljanja prirodnog pada proizvodnje i produženja eksploatacijskog vijeka tih polja.
– Utiskivanje ugljičnog dioksida u ležišta naftnih polja Ivanić i Žutica predstavlja tercijarnu fazu njihova iskorištavanja, a primarni mu je cilj produljenje vijeka proizvodnje nafte i plina za 20 godina.

[thumbsup][thumbsup]

Što je najgore na INI nema donje točke otpora pušta se u slobodan pad što se može pokazati katastrofalno za cijelo tržište. Govorilo se o otporu i branjenju cijene oko 3000 kuna pa redom 2900, 2800, 2700, 2600, pa neće nikako ispod 2.500 pa 2.450 iduća na 2.400 a gdje je tu kraj ? Više nevjerujem u nikakove točke otpora kao ni svi ostali koji su popušili.

http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US45325E2019USUSDIOB%20B1HJKC8HINA

otpor ce doci kada se trziste u svijetu smiri,nema fondova do daljnjeg oni su samo promatraci i regulatori trzista da ne ode previsoko ili prenisko sto se vidjelo neki dan.Kad se rijesi FS u US i zazive malo burze u US i EU krecemo i mi,to moze trajati 1mj,6mj,a nedaj goreg da bude godinu dana u korekciji.Najgori pesimizan je recesija u US.Fondovi su u kesu i cekaju rjesenje u svijetu sa kontrolom Crobexa.Inace ja imam radnicke dionice i full pakete 18+8 po prosjecnoj cijeni od 1460kn[proud]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close