INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na 3400 je sigurno bila precijenjena.. na 2400 mislim da i nije.. mislim da je ono sto su izracunali prije IPO-a (2300) bilo najblize istini.. a potencijala ima.. kad kopas, uvijek mozes udarit na zlato.. a oni kopaju svuda [smiley2].. no dolaze radnici i bonus dionice.. nece nitko placat vise nego treba..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Belgijski KBC stavio je target za dionicu INE na 1709 kuna po dionici. Kažu da je p/e 31 a to je navodno previše obzirom da europski naftaši idu po p/e 10 u prosjeku. Analizu su radili neki Mađari za poljsku podružnicu KBC-a.
Jel to oni žele možda kupovati jeftinije pa navlače prema dolje ili je INA stvarno precijenjena, a oni jedna ozbiljna bankarska institucija?

Moze neki link na ovaj info? Da ne bi bilo samo rekla-kazala….

A Uprava spava, spava, spava, zimski san. Nevjerojatno jedna INGRA može braniti cijenu ali INA ne, koji su to lazari, nemrem bilivit

Ja sam pisao u 3. mjesecu o dionicama radnika i bonus dionicama normalno je da će Ina još padati jer fondovi žele grabiti što jeftinije.Istovremeno Ina ulaže ogroman novac na puno lokacija ali očekujem i velike probleme ( premještanje Mlake u ri, veliki je pritisak da se zatvori pogon).Sami troškovi uklanjanja i zatvaranja pogona bi mogli Inu fino uzdrmati (novac od kredita nije planiran za ovu lokaciju).
Slažem se s Avaxom oko komentara koji su dobronamjerni no u principu realni.Ina tone na 2100 u tu će biti neko vrijeme.Što se tiče preuzimanja MOL u ovom trenutku nije na to spreman čini mi se da ga ni ne zanima peuzimanje Ine.Bilo bi pametnije da prodaju nekom svoj paket no to za jedno dvije godine,tada bi Ina mogla biti fina udavača…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

MOL se brani od OMV-a i to da na kraju zakonom. Tu nije za očekivati preuzimanje. Meni bi bilo draže da uprava počne nešto raditi na boljitku INA, a ne da to sutra rade stranci.


Ja sam pisao u 3. mjesecu o dionicama radnika i bonus dionicama normalno je da će Ina još padati jer fondovi žele grabiti što jeftinije.Istovremeno Ina ulaže ogroman novac na puno lokacija ali očekujem i velike probleme ( premještanje Mlake u ri, veliki je pritisak da se zatvori pogon).Sami troškovi uklanjanja i zatvaranja pogona bi mogli Inu fino uzdrmati (novac od kredita nije planiran za ovu lokaciju).
Slažem se s Avaxom oko komentara koji su dobronamjerni no u principu realni.Ina tone na 2100 u tu će biti neko vrijeme.Što se tiče preuzimanja MOL u ovom trenutku nije na to spreman čini mi se da ga ni ne zanima peuzimanje Ine.Bilo bi pametnije da prodaju nekom svoj paket no to za jedno dvije godine,tada bi Ina mogla biti fina udavača…

zasto Hrvati uvijek razmisljaju kako da se prodaju? sta smo kurvetine da se moramo prodati?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kad će nam pripisati bonus dionice….po meni je godina dana istekla…[smiley11]

sljedeći tjedan

..........................................................................................

to:bakicaaa

prvi dan trgovanja bio je 01.12.2006.
01.12.2007. bonus dionice će biti raspoložive.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

O, katastrofa, ova ekipa će me dovesti do bankrota, pogotovo ova bakica. Bakice malo te lupija pršut i vino iz konobe, samo nemoj zapivati. ti si ova jedna od novijih dijoničara, s dolskom ine se prosvitlila[smiley1]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f725d4e8-41e6-4446-b28b-e143c06dddec

Tko će te odvest do bankrota?
Zašto bi te bakica odvela u bankrot?
Kad si ti kupio INU?

Prije mislim da će nas regulirane cijene odvest u niku stvar

New Report

Close