INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Skupa nafta i CO2 daju novi život hrvatskim naftnim poljima

Vaš link

Može li tko objasniti ove igre na INI ? Zanima me mišljenje onih koji su u njoj.

To je odnos ponude i potražnje – što veće količine dolaze ili će dolaziti na prodaju, cijena ide dolje:

Kupnja – INA-R-A
5 2.451,00
8 2.450,00
3 2.405,00
10 2.400,00
30 2.306,00

Prodaja – INA-R-A
233 2.500,00
26 2.530,99
7 2.550,00
19 2.559,00
44 2.590,00

Ignore: KressoM, delux

tko hoće jeftino ine treba samo poklopiti kupnju do 2400 i evo nam još jednog certifikata erstice…


Može li tko objasniti ove igre na INI ? Zanima me mišljenje onih koji su u njoj.

Samo strpljenja… i ne davati u bescijenje.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ne pricaj gluposti tango.. dajte u bescijenje.. meni [smiley2].. kupujem po 2300 na ljeto..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

zmanojlo
Zašto bi netko prodao kad za 15 dana dobiva 10% na postojeće, a nema šanse da INA toliko padne, jedino ako ih ti i takovi počnu plašit, a ovi novi kako jesu naivni, ali nema šanse…….nije ovo Atlantik grupa.

Dragi moji Inini mali dioničari, zašto zdravo za gotovo držite da ćete nagradne dionice dobiti 01,12,
Poznavajući dosadašnji rad vlade, mislim da bi moglo biti bitne odgode tog datuma, pogotovo u svjetlu izbora i mogućnosti da ova vlada ostane samo tehnička. Po mom mišljenju može se dogoditi da u ovom iščekivanju bonus dionica ostanemo do kraja prvog kvartala slijedeće godine.
Ovaj datum je nama bitan, a vladi uopće nije.

Pa ovo sa Inom postaje bolesno svakim danom dolje. Donosi samo gubitke dok jedna Zdenka ima skokove prema gore sramota. Možda će INA na 1000 okruglo biti zanimljivija fondovima užas.

Dugoročno gledano INA je naša najbolja dionica, tko ju je prodao u početku zaradio je dovoljno i ako je kasnije pametno ulagao mogao je udvostrućiti dobit. Tko ćeka 2 bonus dionice nije pogriješio jer dobiva još 10% . Dobit nije kao prvih mjesec dana trgovanja ali je još uvijek bolja nego držanje u čarapi.
Moje skromno mišljenje je da će Ina još padati pod pritiskom prodaje malih dionićara , no tko odlući držati Inu godinu ,dvije ili do prodaje većinskog paketa kojega još uvijek drži vlada neće pogriješiti .

Belgijski KBC stavio je target za dionicu INE na 1709 kuna po dionici. Kažu da je p/e 31 a to je navodno previše obzirom da europski naftaši idu po p/e 10 u prosjeku. Analizu su radili neki Mađari za poljsku podružnicu KBC-a.
Jel to oni žele možda kupovati jeftinije pa navlače prema dolje ili je INA stvarno precijenjena, a oni jedna ozbiljna bankarska institucija?

vidis kako su dobri da su se potrudili izracunati nam kako nam je ina precijenjena.. altruisti, nema sta..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

oni kažu: SELL. Ne znam jel imaju skrivene ciljeve ili su samo objektivni.

New Report

Close