INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dali bi INA sutra mogla krenuti gore ?

white:

Ina se ovih dana odlično drži, a razlog je možda i taj što ljudi ne prodaju, uprkos sveopćoj panici, jer će skoro dobiti po 2 nagradne po IPO paketu.

do kada treba držati INU da se dobiju nagradne dionice? 01.12.?


MISLIM DA JE 4.12

dan je pametniji od noći

Pa nije ovo tarot da ti kažemo odgovor jel bi ina mogla sutra gore! [smiley8]

..........................................................................................

INA – otišla obrana.[smiley3]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo još jednog:
Kupnja
3 2.500,00
1000 2.475,00
3 2.470,05
60 2.470,00
879 2.450,00

Prodaja
2.539,00 22
2.540,00 201
2.560,00 10
2.560,99 14
2.569,00 3

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ovo je katastrofa i krah Hrvatskog tržišta fondovi ne brane cijene jel vjerovatno više i nemogu situacija je izmakla kontroli. Sve je počelo mudrim izjavama naših političara koji bi sada u pravnoj državi odgovarali za krah burze.

Odosmo mi na IPO, ak ovak nastavi. Sad mi onih 3200 kn po kolko sam prodo jedan paket izgledaju ko svemir. Nemojmo zaboraviti da je bilo i 3400 kn.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.


Ovo je katastrofa i krah Hrvatskog tržišta fondovi ne brane cijene jel vjerovatno više i nemogu situacija je izmakla kontroli. Sve je počelo mudrim izjavama naših političara koji bi sada u pravnoj državi odgovarali za krah burze.

To je kao da sam sebi ruku režeš! Pa oni su jedno!

Da ne cekam one dvije dionice bonusa, sigurno bi danas izasao i kupio nesto u diskontu zvanom ZSE.

Tko zna kada idu bonus dionice????

Dobar, Loš, Zao

radnici dobili svoje dionice

Nakon ovih par pesimisticnih tekstova, treba rec da je Ina zavrsila dan na +0,55%, da nebi bilo zabune[smiley6]
Besplatne dionice za sljakere, dobro izvjesce, dobra perspektiva, itd., sve je to odrzalo Inu (svaka stavka na svoj nacin) na vrlo malom minusu ovih zadnjih par dana kolinja. Ja sam s Inom sretan i nebi ju mjenjao za niti jednu drugu dionicu trenutno[smiley11] A kad dođe vrijeme za to, bit ce iznad 3.400[smiley7]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close