INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodaja ininih dionica u drugom krugu trajat će 10 dana od 5.studenog 2007. u 8,00 sati do 14.studenog 2007. u 22,00 sata.
Agent će kupnju dodatnh dionica smatrati valjanom samo ukoliko će dodatne dionice biti upisane temeljem utvrđene dokumentacije i plaćene na način da je takva uplata evidentirana u ugovoru o kupnji dodatnih dionica navedenom računu Agenta najkasnije do 14.studenog 2007.u 23,59 sati….

Zaposlenici INA-e u drugom krugu moći će kupiti najviše osam dionica INA-e

ZAGREB, 3. studenoga 2007. (Hina) – Sadašnji i bivši zaposlenici INA-e u drugom će krugu kupnje dionica po povlaštenim uvjetima moći kupiti najviše osam dionica INA-e, a kupovat će ih po cijeni od 1.690 kuna za dionicu, navodi se u javnom pozivu kojim je hrvatska Vlada pozvala zaposlenike INA-e na kupnju dodatnih dionica.

Drugi krug prodaje dionica INA-e zaposlenima i ranije zaposlenima počet će u ponedjeljak, 5. studenoga, u 8 sati i trajat će deset dana, do 14. studenoga do 22 sata.

U drugom krugu mogu sudjelovati samo zaposlenici koji u INA-i imaju više od godinu dana radnog staža, koji su sudjelovali u prvom krugu te koji su se u tom prvom krugu izjasnili da žele kupiti i dodatne dionice.

Zaposlenici će dionice INA-e u drugom krugu kupovati po cijeni od 1.690 kuna bez popusta, dok su u prvom krugu, koji je trajao od 16. do 29. listopada, na tu cijenu imali osnovni popust od pet posto, a svi zaposleni s više od godine staža u INA-i i dodatni popust od po jedan posto za svaku godinu staža.

U prvom krugu svaki je zaposlenik INA-e mogao kupiti osam dionica, a svi zaposlenici s više od godinu dana staža mogli su kupiti još deset dionica, odnosno sadašnji i bivši radnici INA-e s manje od godinu dana staža mogli su kupiti najviše osam, a svi s više od godinu dana staža najviše 18 dionica INA-e.

Podatak koliko je zaposlenika – od njih oko 45.100 koji su mogli sudjelovati u kupnji dionica INA-e uz posebne pogodnosti – i sudjelovalo u prvom krugu službeno još nije objavljen, a prema neslužbenim informacijama iz Vlade u prvom je krugu sudjelovalo oko 30.000 zaposlenika INA-e.

Bivšim i sadašnjim zaposlenicima INA-e uz posebne se pogodnosti prodaje sedam posto, odnosno 700.000 dionica INA-e.

Službeno nije objavljen ni podatak o broju dionica koje su radnici kupili u prvom krugu, a prema neslužbenim procjenama koje su objavili neki mediji, za prodaju u drugom krugu ostalo je još oko 200 tisuća neprodanih dionica.

No respect


Ja isto mislim da neće biti trećeg kruga, to će država popapati. A u drugom krugu neće sudjelovat puno ljudi tako da će toga biti dosta, to je moje mišljenje s obzirom da radim u INI i znam dosta ljudi koji ne misle ponovno dizati kredite itd…

dajte molim vas di vi zivite.. pa nisu ljudi vesla sisali, kupit ce sve sto im daju oni ili njihovi osobni torbari..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Totalno netrasparentno!
Vlada već ima podatke i brojke, kako broj zaposlenih koji su upisali tako i broj upisanih dionica!
Sindikati moraju izvršiti pritisak da se odmah objave brojke prodanih dionica i koliko je zaposlenika kupolo.
Inače postoji mogučnost manipulacija!
Vjerojatno su napravili programčić tako da klikom odmah imaju podatke![smiley13]

blade:

Ja isto mislim da neće biti trećeg kruga, to će država popapati. A u drugom krugu neće sudjelovat puno ljudi tako da će toga biti dosta, to je moje mišljenje s obzirom da radim u INI i znam dosta ljudi koji ne misle ponovno dizati kredite itd…

dajte molim vas di vi zivite.. pa nisu ljudi vesla sisali, kupit ce sve sto im daju oni ili njihovi osobni torbari..

Čudni ti INAŠI! Iako nemaju kunica za kupnju dionica nisu željeli drugima prepustiti![smiley13]
Ili opet čisto hrvatski proizvod: za kupit nemam, ali neću dati nikome poznatom![smiley2]

Pitanje..ako znam nekog tko je kupio prvi krug i ocitovao se da je zainteresiran za drugi. Dali taj netko moze meni prenjet pravo (punomoc) da kupim tih 8 iz drugog kruga ? I tako sa vise poznanika[smiley7]
Ako da, onda od svakog od njh s obzirom da nisu imali isti staz me kaci razliciti period u kojem ne smijem prodat ? I kak ce se to uredit, s obzirom da cu imat određeni br dionica, ali svakih 8 po drugim pravilima ? Hvala[smiley1]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

super24:

blade:

Ja isto mislim da neće biti trećeg kruga, to će država popapati. A u drugom krugu neće sudjelovat puno ljudi tako da će toga biti dosta, to je moje mišljenje s obzirom da radim u INI i znam dosta ljudi koji ne misle ponovno dizati kredite itd…

dajte molim vas di vi zivite.. pa nisu ljudi vesla sisali, kupit ce sve sto im daju oni ili njihovi osobni torbari..

Čudni ti INAŠI! Iako nemaju kunica za kupnju dionica nisu željeli drugima prepustiti![smiley13]
Ili opet čisto hrvatski proizvod: za kupit nemam, ali neću dati nikome poznatom![smiley2]

crni u dusi.. svi odreda..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Osobno nebih kupovao preko punomoći!
Poslje se javlja mogučnost da p…..š, pošto dotični može reći da te ne pozna!
Zato moraš napraviti ugovor o posudbi kunica ( jedan iznos koji ti daje sigurnost ) i ovjeriti kod javnog bilježnika koji te drapne po iznosu posudbe. Zatim čekaš period od min 6 mj. i ugovorom o prenosu dionica preneseš na sebe. Osobno, vrlo komplicirano i upitno. Pitanje je koliko se isplati?
Sretno i čuvaj se Samodola!
[smiley2]

kolege, jedno pitanje….
zanima me dal je istina ovo što pise u medijima, da u drugom krugu mogu sudjelovat samo i izričito radnici koji su sudjelovali u prvom krugu, i koji su se tada izjasnili da žele sudjelovat u drugom krugu, ako ga bude….

dali je to istina, i dali je to isključivo…odnosno dal se može zaobić, ako je već točno… [smiley8][smiley6]

Moderatora treba zabranit!!!

unaprijed hvala na svim točnim odogovrima[smiley7]

Moderatora treba zabranit!!!


kolege, jedno pitanje…. zanima me dal je istina ovo što pise u medijima, da u drugom krugu mogu sudjelovat samo i izričito radnici koji su sudjelovali u prvom krugu, i koji su se tada izjasnili da žele sudjelovat u drugom krugu, ako ga bude…. dali je to istina, i dali je to isključivo…odnosno dal se može zaobić, ako je već točno… [smiley8][smiley6]

da to je istina

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Osobno nebih kupovao preko punomoći! Poslje se javlja mogučnost da p…..š, pošto dotični može reći da te ne pozna! Zato moraš napraviti ugovor o posudbi kunica ( jedan iznos koji ti daje sigurnost ) i ovjeriti kod javnog bilježnika koji te drapne po iznosu posudbe. Zatim čekaš period od min 6 mj. i ugovorom o prenosu dionica preneseš na sebe. Osobno, vrlo komplicirano i upitno. Pitanje je koliko se isplati? Sretno i čuvaj se Samodola! [smiley2]

The one who double cross drhtava rucica knows nothing about drhtava rucica[smiley7][smiley7]
Ipak biram punomoc, ali dobro je znat i za ovu varijantu[smiley1]
Hvala za odgovor[smiley2]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close