INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


….za jaaaako strpljive

da nisam ušao na IPOu bome bi brzo izletio. Stagnacija već 8 mjeseci. 3000 kn +-10% uz ekspandirajuće cijene nafte i modernizaciju u tijeku ts ts ts ts.

No zadržavanje u INAi je sada već postalo pitanje časti [smiley2]


U potpunosti se slazem!!!
INA je jedna jedina i pravi rast tek sljedi, kad smo cekali 8mj mozemo jos 6 ili vise.

My God, it's full of stars!!

Pozdrav svima

Imam prijatelja koji bi mi prodao svojih 18 radnickih dionica za 36 000 kuna

jos razmisljam dal da uzmem?

savjet? [smiley10]

[b][/b][i][/i][u][/u]Jednostavnost iznad svega[color=blue][/color]

BALANCED:

OPORTUNIST, 17.10.2007. u 16:47
Pozdrav svima

Imam prijatelja koji bi mi prodao svojih 18 radnickih dionica za 36 000 kuna

jos razmisljam dal da uzmem?

savjet?

[/quote]Može to i jeftinije, ali oprez , mora ti biti dobar prijatelj!!!

Pročitajte na businessu piše analitičar IGOR PRSTEC: MOL smanjenjem državne pozicije preuzima vlast nad INOM.[smiley2] Molim vaše mišljenje!

po mom misljenju prvo ce da padne ina zbog dionica zaposlenih, dobijanja jedne dionice na deset, blizu je bozic a najveci razlog je sto mol ce vjerovatno prodat dio ine da bi sebi glavu sacuvao od neprijateljskog preuzimanja omv-a, ali kada to prode mislim da 4500kn ce biti super ako je kupis po toj cijeni, samo da kazem da neposjedujem niti jednu dionicu jel cekam da padne[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Neznam zašto ali nikad me ne brine nikakav pad INE,iako imam 6 ipo paketa nikad me ni najmanje nije zabrinnjavalo kretanje INE.
Možda zato što sam siguran da će još dugo sve pogoniti nafta i derivati.
Ovo mi je definitivno najsinurnija dionica u portf.
[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

nije da se žalim, ali mogla malo počet i rast dionica ine. Dugo je već ispod 3000, pa ne bi svijet propo da malo poraste. =)

..........................................................................................

Vrijednost INE će i dalje biti ista +- 10% sve dok ne dođe do nekog večeg preuzimanja . Svi koji su kupili INU u IPO su jako dobro zaradili tako da je glupo prićati što je bolje. Tko nije prodao sada dobija još 2 po paketu tako da je dobit za godinu oko 80%. Tko je odmah prodau i oplemenio nekoliko puta lovu, svaka mu čast no sa INOM nema gubitka

Nać zaposlenika sa 15-20 godina staža
Kupit 18 dionica po npr. 1300kn
kredit 23 tisuće kn+ kamate 10%=25000kn
Za 8 mjeseci prodat po 2700( u najgorem slučaju).
18+2700=48600
Isplatit kredit i ostane 20 000 kn

Ovo je samo moj primjer kak bi se dalo zaradit…

..........................................................................................

Kolege dioničari koju su kupili u IPO… Kada bi točno trebali dobiti one dvije gratis dionice? Zna li tko? Hvala

to:selotejp

prvi dan trgovanja bio je 01.12.2006., znači 02.12.2007.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

zanima me jel planirate prodat inu kad dobijete gratis dionice, ili ćete i dalje držat?

..........................................................................................

New Report

Close