INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pitanje: Jel radnici petrokemije imaju pravo na povlastene dionice INE koje ce se uskoro nuditi radnicima? Posto je petrokemija nekad bila dio ine, cuo sam da ce radnici moci birati ili sada INU ili poslije PTKM po povlastenim uvjetima?? Ja ne znam, pa me zanima jel to istina? ako tko zna, moli bih da odg. hvala

Ne bih znao probat na PTKM forumu.Mislim da ti je najbolje pokupit sve.Da sam na tvom mjestu ja bih sada upisao INU kao bivši zaposlenik a PTKM kao radnik i tako upisa sve.Ne znam da li je to moguće ali mi je nelogično da kao zaposlenik PTKM ne možeš upisati dionice iste,koga bi trebalo biti briga gdje je ko radio.

Teorija je sljedeća ako je neko radio u PODR ,INI,HT,CROS imati će pravo sve to upisati po povlaštenim uvjetima
a ne samo jednu od tih dionica.

Ne pratim dioncu CROS ako griješim ispravite me,ili ako znate pomozite kolegi


pitanje: Jel radnici petrokemije imaju pravo na povlastene dionice INE koje ce se uskoro nuditi radnicima? Posto je petrokemija nekad bila dio ine, cuo sam da ce radnici moci birati ili sada INU ili poslije PTKM po povlastenim uvjetima?? Ja ne znam, pa me zanima jel to istina? ako tko zna, moli bih da odg. hvala

nemaju!

dan je pametniji od noći

Evo o prodaji dionica zaposlenicima…

Bojim se da ponovno slijede dani korekcije zbog spomena radnika-dionicara![smiley6]

Ko visoko leti nisko pada

to je već davno uračunato u korekciji cijene ima pet mjeseci!
ako bude nove korekcije sada ima love kupovat ćemo pomalo![smiley2]

dan je pametniji od noći

Netko je govorio da će se lova od viška sredtava sliti u INU,ali eto se opet događa to da se prodaje INA da bi se kupio HT


Netko je govorio da će se lova od viška sredtava sliti u INU,ali eto se opet događa to da se prodaje INA da bi se kupio HT

to je normalno, HTu sada slijedi dva-tri mjeseca rasta isto kako je bilo sa INAom, nakon toga će vjerojatno doći do određenog preslagivanja portfelja.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

zanimljivo nakon dugo vremena na LSE veća cjena nego una ZSE . kako ja to gledam kod nas se fondovi igraju sa onima tanašnih živaca!!!

zanimljivo nakon dugo vremena na LSE viša cijena nego na ZSE ,izgleda da se kod nas fondovi igraju sa onima tanašnih živaca!!! [smiley1]

Ova vijest je vec prozvakana vise puta, ali evo malo svjezih informacija:

http://www.presscut.hr/web%20Sharing%20ZON/10-2007/12-10-2007/Lider/Presscut_6920835.pdf

http://www.jutarnji.hr/novac/trziste_kapitala/clanak/art-2007,10,11,,93655.jl
Zaposlenici Ine od utorka mogu po dionice

Evo ga i u dnevnom tisku.

[smiley8][smiley8][smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

New Report

Close