INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INA može jedino gore većina novca od prodaje dionica T-HT-a nema kamo nego u INU . To će INU dići na 4000
kn. kao od šale zato je sada sve do 3000 kn još uvijek prilika za kupnju INE.

INA – Industrija nafte d.d. – Notice of meetings

In Budapest on 26 September 2007, meetings with analysts will be held individually between 10:00 a.m. and 1:30 p.m. The topic of above meetings is a general discussion of business cooperation.

The meetings will be attended by INA’s Board and IR representatives.

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Počišćen nalog od 500 komada na prodaji, kupnja duplo veća od prodaje i nalazi se iznad 2600 kuna dok je veća prodaja iznad 3000 kuna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nema više paketića na prodaju sada se malo igraju špekulanti i fond menađžeri, kontroliraju jedni druge a cijena ide gore sigurno
london k/p 500/590$?????

dan je pametniji od noći


hrca11 : dionice za zaposlenike bi najvjerojatnije trebale ici sljedeci mjesec. to mi kaze stari koji radi tamo

Malo bi rušio cijenu ? Prekasno umjesto toga kupuj dok još stigneš.Uskoro 3000,00 kn.

ne bavim se ja takvim stvarima, jer za to nisam sposoban. samo sam htjeo poštovanim forumašima dati korisnu informaciju i ništa drugo.
na kraju, ja svoj radnički paket imam pa ne brine razlika u cijeni od 100kn

Mislim da danas cijena neće više prelaziti preko 2800kn…MOL je odbio preuzimanje tako da se tržište odmah ohladilo…

na 4300 sve prodajem...

A šta ako OMV nastavi preuzimanje kupnjom dionica MOL-a na burzi?[smiley7]


Mislim da danas cijena neće više prelaziti preko 2800kn…MOL je odbio preuzimanje tako da se tržište odmah ohladilo…

Glupost, upravo je dobra vijest ta što je MOL odbio, jer da nije INA više ne bi bila meta preuzimanja od strane istog. Kao i uvijek na forumu se sve namjerno krivo tumači.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

cekaju da se pojavi treci ………..sjetite se samo Plive

pozdrav

svi smo mi Crobex

INA nakon prodaje dionica T-HT -a može samo i jedino gore.

A treci ce dovesti u red cijelu regiju![smiley1]

My God, it's full of stars!!


Mislim da danas cijena neće više prelaziti preko 2800kn…MOL je odbio preuzimanje tako da se tržište odmah ohladilo…

Šta je MOL triba odmah prihvatit ponudu , to bi baš bio pravilan potez
[smiley1]

New Report

Close