INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– osobno bih voljela kad bi radnici INE dobili dionice prije IPA HT.

Dobit će ih oni prije IPO-a HT-a ,ali će s njima moći raspolagati tek poslije.

Ja stvarno ne znam što vi očekujete od ove dionice, i što još radite unutra. Davno sam napisao i tako je, nema rezultata, nema dividendi, nama ničega do 2010 -2011. Ulaganja i investicije , i to poveća kolege.
Eto Vam i izvješća , uopšće nije iznenađujuće ( to što je loše ). Da nema fondova koji ju brane , davno bi skliznula niže.
Još dolazi podjela radnicima, a uskoro i prolazi godina dana, kada se dobiva pravo za 2 + dionice besplatno, ne znam kako ostali, ali ja znam masu ljudi koji samo to čekaju da prodaju.

Ovu dionicu može vinuti samo nekakva luda igra oko promjene vlasničkih odnosa, za koju sumnjam da će se dogoditi, ili luda napuhavanja cijene od strane fondova.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

@ plavi

kratkoročno, prilično si u pravu, ja doista ne razumijem one koji još čame u ovoj dionici jer će biti još oho-ho prilike za diskontni upad do kraja godine (radničke dionice, igre oko cijene energenata, ipo-i t-ht-a i atlantica…)[smiley10]
dugoročno (a za špekulante poput tebe to je i pola godine), totalno si u krivu. Inu čeka posljednja faza privatizacije i to će se morati dogoditi vrlo brzo, u svakom slučaju mnogo prije hrvatskog pristupa eu-u. dioničarima će biti svejedno hoće li to odraditi mol, lukoil ili netko treći. s druge strane, uvijek se zaboravlja da tvrtka ima ogroman potencijal koji može osloboditi doslovce preko noći – riječ je o usklađivanju cijene energenata s tržištem (zbog državne intervencije na tim cijenama ina godišnje gubi stotine milijuna kuna). i treće, inin je najveći potencijal u restrukturiranju koje bi vrlo brzo podiglo sve kompanijske fundamente na mnogo više razine.
btw. nemam inine dionice, ali ću ih sigurno imati do kraja godine ili najkasnije početkom 2008. [smiley11]

hate red

Slažem se ovog Polančeca bi trebalo hitno najuriti iz vlade .

NE slazem se. Za njega je GOLI OTOK for life!

skype - ivek1234

Nakon ipo-a ht-a cijena INE može samo rasti, nikako padati

ajde nek mi svi koji ne vjeruju u INU (tjedni pad 3,3%) kažu u što da uložim?
možda u građevinare?
Tehnika – tjedni pad 11,35%
Dalekovod – tjedni pad 3,39%
IGH – tjedni pad 7,7%
Ingra – tjedni pad 6,2%
ili možda u Luke?
Ploče – tjednii pad 6%
Rijeka – tjedni pad 2,3%

toliko halabuke i panike oko INE, a druge dionice su imale još crniji tjedan

Uopce nema razloga za optimizam, kao kod INE tako i kod ostalih dionica koje su mi popadale. Odem na godišnji i eto sto me doceka. cirkus

Blago siromašnima duhom...

evo, neko je počistio Inu sve do 2.750 kn

Konačno je INA krenula u pravom smijeru 2.750,00 kn

iMA NETKO DOBAR DA IZBACI k/p ZA NAŠU inu ?

na 4300 sve prodajem...

Kupnja
2740,00 22
2750,00 150
2760,00 22
2768,00 20
2769,00 62

Prodaja
2700,00 4
2695,00 10
2692,51 34
2692,50 100
2692,10 3


Konačno je INA krenula u pravom smijeru 2.750,00 kn

vjerojatno moj nalog na prodaji otisao…..nisam mogao vise izdrzat [smiley1]

DOKUP!

New Report

Close