INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da li je netko razmišljao o 7% dionica fonda branitelja i trenutak kad se njima budu dijelili udjeli u fondu?


je, već smo razmišljali kako ćemo izvršiti kolektivno samoubojstvo kada se to dogodi.
inače udjeli su podjeljeni a način otkupa još nije bio utvrđen kad sam zadnji put čuo.

...pig slayer...


Mislim da je Ina upala u dugoročniji negativni period to sam shvatio nakon 1q ( i prodao je po 3400), pisao sam dosta o očekivanjima ove dionice ali mi se čini da su se neki vezali za ovu dionicu na poseban način,što nije dobro. Ina je još uvjek krava muzara politike i iz nje se muze kako kome paše,

– ja sam se vezala uz ovu dionicu jer čekam one nagradne.
– sve si točno napisao.
– krava muzara, ja sam mislila kako je INA igrala protiv Werdera i Samdorije.
– samo bih još nadodala i malo pozitivnih stvari.
– ipak imaju biznis kojemu cijena može samo rasti.
– uz ovu nesposobnu upravu ipak rade pozitivno.
– najvjerojatnije će u bliskoj budućnosti biti od nekoga preuzeti.
– kad se izedaju sva ta sr.nja koja si naveo možemo očekivati kako će mirovinci dići cijenu dionice.
Pozdrav !

kakva su vaša razmišljanja o događanjima nakon što se dobiju dodatne dionice (nakon isteka 1 godine), strah me da narod drži dionice samo radi toga, što će biti u studenom? koliko će cijena kliznuti?

Kad narod dobije dodatne dionice idemo u shoping, ja svoje još ne prodajem. Inu čuvam za mirovinu da mogu u starosti kao stari njemci dupe sunčati na Mallorci i Sejšelima [smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

Studeni nije sutra mene zanima što će biti u 9 i 10 mjesecu pred izbore i siguran sam da će INA rasti baš kao i cijelo tržište. Birače treba nečim podmititi , a oporavak dionica je idealan za to.Ako se cijene dignu HDZ može reći vidite da nam je dobro glasajte za HDZ, i ako cijene rast dobiće glasove dioničara i njihovih porodica rodbine.Mislim da to ipak nije za zanemarit.

ali ina ipak ne ide up up, kako li samo glupe uzrecice

Imam ju sada a imat ću je i kad ti nećeš ne sikiram se ja za INU.

purger007, moram priznati da si možda u pravu, naše tržište je zaista tako malo i plitko, da sa 1 mln kn možeš manevrirati njime, jedno je sigurno, mislim da je nakon objave rezultata za 6 mjeseci, ovo bottom za inu, ispod više ne može

Pozdrav svima, imam jedno pitanje, a to je dali se vide investicije i kolike su u odnosu na 2006 g. za prvih 6 mjeseci?
Zašto to pitam?
Obnova rafinerija, izgradnja novih pumpi ( Vukova Gorica, Sisak i druge BP )
Treba vidjeti dali se tu možda dio dobiti utopio.
Ako griješim ispravite me.
Hvala

INA samo pet naloga na kupnji. Dosad neviđeno. I to samo 508 komada.

Evo nas na 2700. Može li niže? Očito da može. Paničari će to odraditi.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

Ide naša Inica danas u blokadu. Da narod vidi da nejde to samo gore. Imali su 100 % nisu htjeli prodavati. Sada će i po 2000. Tu je IPO HT-a, podjela dionica radnicima i davanje bonusa onima koji su držali dionicu godinu dana, pa će i oni staviti na prodaju. I da, loši rezultati. Bilo je vrlo predvidljiv ovaj pad cijene. Čak sam ga i ja predvidio, još tamo oko Nove godine. Pozdrav![smiley2]

New Report

Close