INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa što se brinete,ekipa?
Nitko neće izgubiti novce jer će INU prodati,da bi se prodala poslovanje se treba srozati tako da stranci ne moraju previše plaćati. npr.PLIVA

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Dal ima neko da stavi k/p?
pozdrav

A Ina ide down, tako do kraja mjeseca…

Kak znaš?


A Ina ide down, tako do kraja mjeseca…

Super su mi ovakve izjave. Vrlo precizno i detaljno razloženo.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

dečki ovo je skroz ludo na ini , kupnja čuva / podupire prodaju sad na 2750 sa 1500 kom.
mislila sam da će duže na 2800 ali borba kunu po kunu je popustila.

a kaj nije onaj dragićević digo kak ti kredit za inu i reko vidimo se za pet godina?
bome je uzbudljivo.

prljav je ovo poso [smiley6]

Bez obzira koliko trenutačno pala ,i oni koji ju pljuju i žele jeftino dokupiti znaju da vrijedi više.Nego nije u redu da oni koji ju imaju to jest neki nemaju povjerenja i rasprodaju pošto poto.Oni će na kraju proći najgore neće imati dionicu INE kada to bude trebalo. Sjetite se INA Up Up bez obzira na prolazne trzavice.

inu sustavno unistavaju.. pitajte vladu gdje su nestali prihodi, a slabljenje dolara je eventualno moglo samo donesti dobit,, kako je doneslo gubitak mi bas i nije jasno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

INA posluje sa dobitkom i mislim da je to najvažnije . U tjeku je korekcija koja je zavhvatila i ovu dionicu ali mislim da neće trebati dugo proća da ista otiđe gore. Strpljen spašen…..[smiley1]

na 4300 sve prodajem...


Pa prema ovim podacima koje smo dobili s neta, možemo očekivati cca. 30% manju dobit u drugom kvartalu… 1Q 2007. 185 mil kn 2Q 2007. 130 mil kn dobit 1H 315 mil kn

vidim ja da sam bio preoptimističan….FI je loš, a ovi mulci u upravi vode inu u propast…

žao mi je , dioničari ine pukla obrana na 2750 -1000 kom,vidim ga u kristalnoj kugli optimizma na 2700 ,ode cijena down , nema onog koji može tako dugu izdržati toliki pritisak prodaje.
s obzirom na to da je ostvaren do 12 h promet 100% veći nego u ponedjeljak i utorak cijeli dan.

jedan jedini kupac brani cijenu , a dok se nije pojavio do 10: 36 vidjeli smo i ponude na 21000. danas je tako.

Bilo i bit će na burzi – na (šatro) loše vijesti pametni kupuju, trtavci prodaju… i to je to. Viđeno već tisuće puta. Amen! [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close