INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovane kolege!evo da vam ponudim moje mišljenje ,nisam neki posebni stručnjak oko INE al po nekim mojim predviđanjima mislim da sada sljedi oporavak možda ne tako brz,al mislim da nebi trebalo ič niže od današnjeg dana!prema mojem viđenju što prikazuju grafovi ,današnji promet,mislim da su manje više kukavice izašle ,tj. prodale svoje paketiče,i da oni bolje upućeni neće padat na nasrtaje raznih špekulacija!tako možda da dam savijet onima koji su u dilemi sa prodajom ,da se suzdrže jer “špekulanti” će se ubrzo umorit[smiley1],al opet postoji i kod mene mala dilema zato što moram priznat da neznam što bi očekivao kod sutrašnjeg FI,al sutra budem potvrdio svoje mišljenje(uvijeren sam u to)!pozdrav!
patience,please[smiley2]

[color=blue][/color]bolje da radite pravi posao nego da bilo kakav posao radite na pravi način

Počinje akumulacija pošto ima puno fondova, a svi žele kupiti! Tržište je ograničeno – mali ulagači mogu dobro dokupiti adekvatno svojim sredstvima koja nisu velika. Fondovi srušili cijenu i tko mora prodat prinuđen je po toj cijeni. Dionica za strpljive![smiley2][smiley2]

anamacara :
korisnik od: 19.07.2007.
lokacija:
broj poruka: 15

Poštovane kolege!evo da vam ponudim moje mišljenje ,nisam neki posebni stručnjak oko INE al po nekim mojim predviđanjima mislim da sada sljedi oporavak možda ne tako brz,al mislim da nebi trebalo ič niže od današnjeg dana!prema mojem viđenju što prikazuju grafovi ,današnji promet,mislim da su manje više kukavice izašle ,tj. prodale svoje paketiče,i da oni bolje upućeni neće padat na nasrtaje raznih špekulacija!tako možda da dam savijet onima koji su u dilemi sa prodajom ,da se suzdrže jer “špekulanti” će se ubrzo umoritsmiley1,al opet postoji i kod mene mala dilema zato što moram priznat da neznam što bi očekivao kod sutrašnjeg FI,al sutra budem potvrdio svoje mišljenje(uvijeren sam u to)!pozdrav!
patience,please

Ovako se piše optimistički samo tako.

Ima li toga izvješća igdje ??


Ima li toga izvješća igdje ??

Vaš link

vidi se kupnja na 2000 kuna[smiley8]

Hvala Samuel .

samuel :

vidi se kupnja na 2000 kuna

Vidiš li prodaju na 2000 kuna?
Ako ne vidiš onda ne lupaj i ne plaši naivce.

Polugodišnja dobit INA-e prepolovljena

Bojan Bajgorić Šantić
bojan.santic@business.hr
16.08.2007 11:00
Pročitaj komentare(0)

INA grupa objavila je danas financijske rezultate za razdoblje I-VI 2007. Iako je neto prihod od prodaje povean za 12 posto, neto dobit tvrtke manja je za 53 posto u odnosu na isto razdoblje protekle godine.
“U drugom tromjesečju 2007. godine INA je nastavila pozitivan trend poslovnih aktivnosti u djelatnosti istraživanja nafte i plina. Povećana je proizvodnja uglikovodika, pri čemu posebno valja spomenuti onu u sjevernom Jadranu. Također želim istaknuti početak razrade na polju Jazal u Siriji, te otkriće novog plinskog polja Zalata – 1 (na hrvatsko-mađarskoj granici) u okviru strateškog partnerstva s MOL-om. Segment Rafinerijske prerade osigurao je stabilniju opskrbu sirovom naftom potpisanim dvogodišnjim terminskim ugovorom za nabavu nafte. U promatranom razdoblju povećana je i proizvodnja visokokvalitetnih EURO IV proizvoda u rafinerijama. Maloprodajna mreža proširena je s 4 nove premium benzinske postaje. Optina program poboljšanja efikasnosti u Korporativnim funkcijama odvija se prema planu”, prokomentirao je rezultate Tomislav Dragičević, predsjednik Uprave.

hate red

Probila se “psihološka” granica 2.8K.

No respect

probiti ce se i ona na 2700

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Zanimljivo kak nitko ne komentira polugodišnje FI. Očito na našem tržištu to nije bitno. Bitno je forum zasipat sa što više: up, up, najbolja hr dionica…

Trend is your friend.


Zanimljivo kak nitko ne komentira polugodišnje FI. Očito na našem tržištu to nije bitno. Bitno je forum zasipat sa što više: up, up, najbolja hr dionica…

A što bi ti komentirao? Vidio FI, zatvorio.
Mene INA zanima samo zbog toga što je glavna okosnica Crobexa, te ga hebe već mjesecima.

No respect

New Report

Close