INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije trenutno ali biće.

Ma načekat ćeš se ti dok budeš u plusu s Inom. [smiley13]

U Londonu kupnja 540 $, prodaja 560 $!!
Treba kupovati na Zse, kako kaže uvaženi kolega mreich[smiley2]

evo malo londona …

Vaš link

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

na ZSE svi danas prodaju, tek jedan ozbiljan kupac sa nekih 300,000, trenutno je to 10%

pilar


na ZSE svi danas prodaju, tek jedan ozbiljan kupac sa nekih 300,000, trenutno je to 10%

pilar

Ako svi prodaju a 3 mil promet onda valjda netko i kupuje. (Valjda mislis na K/P?)

My God, it's full of stars!!


pilar: ” na ZSE svi danas prodaju, tek jedan ozbiljan kupac sa nekih 300,000, trenutno je to 10% pilar ” Ako svi prodaju a 3 mil promet onda valjda netko i kupuje. (Valjda mislis na K/P?)

za mene je prodaja kad neko pristane na cijeu kupca (kupnja), a kupovina kad pristane na cijenu prodavatelja (prodaja). normalno da neko prodaje kad ima 3 mil prometa ali nije svejedno po kojoj je cijeni kupio/prodao.

ne, ne mislim na K/P. to je trenutna ponuda, a ono sto sam ja napisao je realizirano tokom danasnjeg dana. taj podatak ne vidis u mostichu

pojavio se jos jedan kupac za oko 300,000, no to jos nije ni 20% danasnjeg prometa, odnosno kupaca koji misle da dionica vrijedi i da se isplati platiti je po cijeni prodavatelja.

pilar

Mirko-444:

pilar: ” na ZSE svi danas prodaju, tek jedan ozbiljan kupac sa nekih 300,000, trenutno je to 10% pilar ” Ako svi prodaju a 3 mil promet onda valjda netko i kupuje. (Valjda mislis na K/P?)

za mene je prodaja kad neko pristane na cijeu kupca (kupnja), a kupovina kad pristane na cijenu prodavatelja (prodaja). normalno da neko prodaje kad ima 3 mil prometa ali nije svejedno po kojoj je cijeni kupio/prodao.

ne, ne mislim na K/P. to je trenutna ponuda, a ono sto sam ja napisao je realizirano tokom danasnjeg dana. taj podatak ne vidis u mostichu

pojavio se jos jedan kupac za oko 300,000, no to jos nije ni 20% danasnjeg prometa, odnosno kupaca koji misle da dionica vrijedi i da se isplati platiti je po cijeni prodavatelja.

pilar


Znaci oni koji kupuju ili u tvom slucaju rade “KUPOVINU” misle da ce dionica i dalje padati te se ne nadaju rastu?

My God, it's full of stars!!

Mirko-444: “Znaci oni koji kupuju ili u tvom slucaju rade “KUPOVINU” misle da ce dionica i dalje padati te se ne nadaju rastu?

pa to je jedna od pretpostavki. druga je da uspjesno posudjuju dionice i shortaju kako bi zaradili na padu. kako druga pretpostavka nije regulirana na zse, a koliko znam nije dozvoljena ni zakonski (nek me neko ispravi ako sam u krivu) ja zelim vjerovati da se dogadja prvi slucaj.

pilar

Svi koji prodajete Inu ovih dana kupite Pounje ipak je to jača dionica, a ide i spliting 1: 10 sigurna zarada.

Svi koji misle da će Mol prodati Inu evo još jedan demanti od CEO-a MOL-a s konferencije za novinare, jasno se vidi da je Ina u svim budućim poslovnim strategijama Mol-a, a zanimljiv je i ovaj graf koji prikazuje zajedničke rafinerijske kapacitete.

Vaš link

http://www.vecernji.hr/home/manager/1534283/index.do;jsessionid=F4B2EA51F38152A3786102507682A436.1

Igre bez granica..[smiley2]

Kruha i dionica.....

New Report

Close