INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moje mišljenje poslije dividende uvjek mali pad.

Ako ima tko k/p lijepo bih molio,puno hvala.


Kako nizvodno tako će i uzvodno, poslije kiše uvijek dolazi sunce.

nemoj zezat, nije te sram laprdat po drugim dionicama i onda skladat ovako bajne stihove, pjesnice

Ne o INI. Vrhunska dionica .

Da li se zna kako nam ina stoji u Londonu?[smiley5]


Ako ima tko k/p lijepo bih molio,puno hvala.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Kad dionica ne reagira ni na dobre vijesti što je slučaj kod Ine onda se treba upitati jel pametno stati u njoj jer kako će onda reagirati na lošu vijest?!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

loše ona sada izgleda zato što se ništa ne dešava oko eventualnog nadokupljivanja mola. Ali mislim ada će krajem ljeta nazad preko 3000, a čim se rafinerije moderniziraju, za što je sada dignut kredit, evo nas i preko 4000. Budite strpljivi, ovo će sigurno biti najbolja diononica u nas ikada[smiley2] Sretno


Kad dionica ne reagira ni na dobre vijesti što je slučaj kod Ine onda se treba upitati jel pametno stati u njoj jer kako će onda reagirati na lošu vijest?!

Ovaj me komentar posjetio na dnevne komentare ZB brokera koje sam čitao prije mnogo godina. Sjećam se da su u nekoliko navrata za konkretne dionice naglašavali da ako dionica ne raste poslije dobre vijesti to znaći da bi mogla padati. I koliko se sjećam tako se i dogodilo.

kserkso :

loše ona sada izgleda zato što se ništa ne dešava oko eventualnog nadokupljivanja mola. Ali mislim ada će krajem ljeta nazad preko 3000, a čim se rafinerije moderniziraju, za što je sada dignut kredit, evo nas i preko 4000. Budite strpljivi, ovo će sigurno biti najbolja diononica u nas ikadasmiley2 Sretno

Da nebi samo ja govorio u prilog INI evo ima još pozitivnih razmišljanja , i slažem se da će kad mali i paničari rasprodaju veliki dići preko 4000 kn.


kserkso : loše ona sada izgleda zato što se ništa ne dešava oko eventualnog nadokupljivanja mola. Ali mislim ada će krajem ljeta nazad preko 3000, a čim se rafinerije moderniziraju, za što je sada dignut kredit, evo nas i preko 4000. Budite strpljivi, ovo će sigurno biti najbolja diononica u nas ikadasmiley2 Sretno Da nebi samo ja govorio u prilog INI evo ima još pozitivnih razmišljanja , i slažem se da će kad mali i paničari rasprodaju veliki dići preko 4000 kn.

u vremenu koje dolazi bit će jako dugo prisutni mali i paničari.
Da me nebi krivo shvatili i ja imam INA-u i ne mislim je skoro prodavati.


kserkso : loše ona sada izgleda zato što se ništa ne dešava oko eventualnog nadokupljivanja mola. Ali mislim ada će krajem ljeta nazad preko 3000, a čim se rafinerije moderniziraju, za što je sada dignut kredit, evo nas i preko 4000. Budite strpljivi, ovo će sigurno biti najbolja diononica u nas ikadasmiley2 Sretno Da nebi samo ja govorio u prilog INI evo ima još pozitivnih razmišljanja , i slažem se da će kad mali i paničari rasprodaju veliki dići preko 4000 kn.

slazem se u ovome s tobom purgeru, sigurno ce preko 4000 kod preuzimanja, ali do tada slijedi stagnacija

New Report

Close