INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


..i 5. Sve kaj je piso do sad Pukanić….pokazalo se točnim..!

A Pukanić i predsjednik Mesić su si jako dobri, tako da vjerujem da je ovo informacija iz prve ruke.

Propaganda ili istina?

Hungarian MOL won’t sell INA stocks
Wednesday, June 20, 2007 09:57:00 AM

Mol denied news in the Croatian press that it would sell its 25% stake in Croatian state owned oil company INA. MOL still considers INA as strategic investment.

Croatian weekly Nacional said that according to its information MOL is not happy with the pressure from the Croatian government, to keep fuel prices low, and there are serious talks about selling MOL’s INA stake. According to the paper, the buyer would be Russian Gazpromneft, and the political decisions about the deal might be done during President Putin’s next week visit.

But MOL denied the press information, said that its relationship with the Croatian company is very good, and INA is still a strategic investment for MOL.

Vaš link

Znači MOL želi 51 % i više u INI, dakle nije odustao, a što se tiče rusa još jedan plus……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Pa Gazpromneft bu kupil Mol , a s njim i udio u Ini……nije mi jasno da ovdje još ima nepismenih ….!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Znači MOL želi 51 % i više u INI, dakle nije odustao, a što se tiče rusa još jedan plus……….

I meni se tako čini, kao odustao, moš misliti.


Ali vidim da tebi SLK služi za izvor nadahnuća, ali svaka b…. ima svoje veselje!
Uživaj![smiley2]

De se ti Blaženko Kneževiću malo sredi. I ja vidim da svaka b.. ima svoje veselje pa sam i poslao taj link. Samo taj ima neke druge namjere u tom svom pisanju.
A vidim da ti je nestalo nekoliko postova od sinoć. Da nisu i admini b… kad su maknuli. Idi tamo piši o “regiji i svetu”, mani se ovih grupa, i tako te više nitko ne shvaća ozbiljno. Svoje si kredite davno ispucao.

A može te bit sramota.

No respect

Na ini puno jača kupnja od prodaje.
Kupnja cijena količina
2.912,00 282
2.911,00 34
2.910,00 3
2.900,01 20
2.900,00 100

Prema tome cijena up up.

London:

Bid Offer
536.00 538.00

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Putin ipak dolazi:

ZAGREB – Predsjednik Ruske Federacije Vladimir Putin doputovat će u nedjelju na poziv hrvatskog predsjednika Stipe Mesića u Zagreb, gdje će sudjelovati u radu Energetskog summita jugoistočne Europe, javio je Ured predsjednika.

Ruski će predsjednik imati, tijekom boravka u Zagrebu, odvojeni susret sa svojim domaćinom Stipom Mesićem, a sastat će se i s drugim visokim hrvatskim dužnosnicima, kao i s predsjednicima država jugoistočne Europe koji će sudjelovati u radu summita.

Hina|Net.hr
20.06.2007.

pozdrav
Odgovor za podobranca ako može : Kad počinje prodaja dionica bivšim i sadašnjim zaposlenicima…nigdje više nema informacija…ili sam ih propustila…ili čekaju novu naslovnicu..?

Na INI bitno probiti blokadu na 2.950,00 kn. 215 kom.

Blokada, sindikat ne popušta i traži barem iste uvjete kao i u javnoj ponudi za radnike ( broj dionica, a onda popust ) ISTO PROVJERA POPISA od cca 45 000 duša koje navodno imaju pravo na kupnju. Možda i promjena zakona o privatizaciji! Čini se da neće prije jeseni![smiley13]

New Report

Close