INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


neće biti nikakvog rata sa iranom…tko će ga izvesti??? ameri se sami ne usude više nikoga napasti (a englezi više neće biti spremni kompići za tamo nekakve avanture) , buš i njegova politika polako sele iz bijele kuće…

tako da kolega dodd nemojte pisati bedastoće i izazivati globalni strah [smiley2]

pričekajmo 7 mjesec


a vidi tek prometa od 22 000000 kn u jebote

Kakvi su ovo izrazi???
Pa tu, među nama ima i male djece! [smiley2][smiley1][smiley2][smiley1]

La vita e bella!

Nome Valore Var %
Atlantia 24,87 -1,47
Eni 25,99 -1,25
Saipem 23,08 -0,99

Aem 2,78 -0,96

stanje , na borsaitaliana među 5 najvećih padova eni i saipem

doodd:

a vidi tek prometa od 22 000000 kn u jebote

Kakvi su ovo izrazi???
Pa tu, među nama ima i male djece! [smiley2][smiley1][smiley2][smiley1]

ne odgovaram na takve jeftine podvale , ali se ispričavam ako sam ti bio malo preprost, nemoj me samo ponavljati [smiley2]


beholder: ” neće biti nikakvog rata sa iranom…tko će ga izvesti??? ameri se sami ne usude više nikoga napasti (a englezi više neće biti spremni kompići za tamo nekakve avanture) , buš i njegova politika polako sele iz bijele kuće… tako da kolega dodd nemojte pisati bedastoće i izazivati globalni strah [smiley2] ” pričekajmo 7 mjesec

bumo vidli (rekli su slijepi)…ma čuće se (rekli su gluhi)…a u svakom slućaju bježat ćemo koliko nas noge nose (rekli su invalidi u kolicima) [smiley2]

šanse za rat sa iranom su manje od 1%…to ne bi bilo dobro ni za USA ekonomiju, a ni za USA u cijelini…
osim toga iran je još uvijek u ruskoj sferi interesa…bilo kakav rat značajno bi zaoštrio odnose USA i rusije

šanse za rat sa iranom su manje od 1%…to ne bi bilo dobro ni za USA ekonomiju, a ni za USA u cijelini…
osim toga iran je još uvijek u ruskoj sferi interesa…bilo kakav rat značajno bi zaoštrio odnose USA i rusije

nemoj takve stvari pisat

zašto?

neću da me se shvati, da propagiram rat samo da napomenem.
to niti slučani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



šanse za rat sa iranom su manje od 1%…to ne bi bilo dobro ni za USA ekonomiju, a ni za USA u cijelini…
osim toga iran je još uvijek u ruskoj sferi interesa…bilo kakav rat značajno bi zaoštrio odnose USA i rusije

Ne zaboravimo takodjer da je 50% americkih vojnih efektiva vezano u iraku… Nekako mi se ne cini da ce mo taj film gledat uskoro.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


zašto?

odnosi rusa i amera su narušeni odavno radi puno drugačijih stavri,
a iran nije u nikakvoj sveri rusa , jer je posljednji put bio krajem 80-tih,
a od tada se ne što malo promejnilo.

a jeste čudni stavi kupnju na ini na 2300 i čekaj

U zadnji čas 2000 dionica na kupnji. Baš me zanima sutrašnji razvoj.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

kolega dodd, rusi već svije godine saljeću iran i nude im plinski kartel…jedina su pretnja ruskom plinskom monopolu u europi…i ne daj bože da se ameri dočepaju iranskih zaliha plina (2. na svijetu, odmah iza rusije)

nemojte misliti da će rusi i dalje tolerirati ovo američko orgijanje na bliskom istoku…čaša je puna i fali tek mala kap…


zna se jako dobro tko pokušava obraniti cijenu…nisu to equity fondovi, nego mirovnjaci koji će i najviše popušiti na ovom padu…domino efekt će dovesti inu do 2500 kn i to vrlo skoro, na toj razini (možda i manje) će se apsorbirati radničke dionice…i onda uz MOLovu pomoć, idemo polako opet prema gore… kolege moja procijena za ATH je tek iduće godine.

što je sa certifikatima i koliki je njihov utjecaj? ovo iskrcavanje na Adrisu i iNI danas mi izgleda baš kao njihov “potpis”, iako mogu samo pretpostavljati..
..ili se pojavila kakva loša vijest za Adris ? [smiley11]

New Report

Close