INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije još vrijeme, još malo pričekati, bit će i po 2800 kn.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."


Evo nama velke bežanije iz INE. Vrijeme je pametnima za dokup.

zašto bježe


bole: ” Evo nama velke bežanije iz INE. Vrijeme je pametnima za dokup. ” zašto bježe

Zbog dionica koje će kupiti radnici, za manje novaca do 2 puta manje nego što je sada cijena……..Za to se priprema cijena INE……POzdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

koliko sam ja pročitao po vanjslim forumima i novinala na bliskom se istoku ne piše dobro, sad udara na irak
u 7 mj., prema nekim analitičariam , rat u libanonu nije slučajan , i to građanski, jer na taj način štite izrael , koji bi mogo bit pod paljbom ako sad udai po iranu, u tom slučaju nafte će letiti i preko 80 dolara.

po meni je ina na 2500 oko sredina 7 mj , i tada treba kupit .

doodd:

bole: ” Evo nama velke bežanije iz INE. Vrijeme je pametnima za dokup. ” zašto bježe

Zbog dionica koje će kupiti radnici, za manje novaca do 2 puta manje nego što je sada cijena……..Za to se priprema cijena INE……POzdrav


nisam baš siguran, kupci kupuju prosječno po 150 komada, a prodavatelji prodaju prosječno po 21 komad! Znakovito? 21⁓22
[smiley8]


Nije još vrijeme, još malo pričekati, bit će i po 2800 kn.

Uh, a ja prodo za 3230. Iz tvojih usta u božje uši, mislim, za dokup. Nakon toga brzo ćemo biti na 4000, pretpostavljam već na jesen. Admin, smijem li pretpostavljati i nadati se bez argumenata? [smiley11]

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.


koliko sam ja pročitao po vanjslim forumima i novinala na bliskom se istoku ne piše dobro, sad udara na irak u 7 mj., prema nekim analitičariam , rat u libanonu nije slučajan , i to građanski, jer na taj način štite izrael , koji bi mogo bit pod paljbom ako sad udai po iranu, u tom slučaju nafte će letiti i preko 80 dolara. po meni je ina na 2500 oko sredina 7 mj , i tada treba kupit .

Ovo čine mađarima uslugu, doći će do velike kupnje, a ne do 2500 Kn……………….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


doodd: ” bole: ” Evo nama velke bežanije iz INE. Vrijeme je pametnima za dokup. ” zašto bježe ” Zbog dionica koje će kupiti radnici, za manje novaca do 2 puta manje nego što je sada cijena……..Za to se priprema cijena INE……POzdrav

Bjeze zato sto je danas sastanak sa ulagacima u Becu (pogledajte zse).
A sta su im rekli.
Pa imamo manju dobit, manju prodaju, rafinerija u BiH je bolja, radnici ce dobiti jeftino pakete.
Sta bi vi napravili.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


po meni je ina na 2500 oko sredina 7 mj , i tada treba kupit .

ti si stvarno optimist.al ajde…vidjet ćemo.tj. nećemo [smiley2]

...pig slayer...


Ovo čine mađarima uslugu, doći će do velike kupnje……………….

rade im veliku uslugu , šta je , je
ali indirektno nama , ako želiš dokupiti ,
no gore sam zaboravio navesti posljednje vjesti da američi brodovi uplovljavaju u perziski zaljev bez da je onavješten iran .

BigBoss:

doodd: ” bole: ” Evo nama velke bežanije iz INE. Vrijeme je pametnima za dokup. ” zašto bježe ” Zbog dionica koje će kupiti radnici, za manje novaca do 2 puta manje nego što je sada cijena……..Za to se priprema cijena INE……POzdrav

Bjeze zato sto je danas sastanak sa ulagacima u Becu (pogledajte zse).
A sta su im rekli.
Pa imamo manju dobit, manju prodaju, rafinerija u BiH je bolja, radnici ce dobiti jeftino pakete.
Sta bi vi napravili.


ali to se već odavno zna, milsim na ovo oko rafinerija , dobiti prodaje , a i radnicu su bili navedieni još kod ipo-a.

A neki ga fakat znaju trkeljat bez osnove.

Cuore Sportivo

New Report

Close