INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kome je preteško odgovarati već treći puta,može ignorirati pitanje.Imam Inu tek 3 dana,pa nisam toliko IN. Ipak ,hvala na preljubaznom odgovoru.[smiley2]

Nije u pitanju ignorirati.
već je bit u tome što puno Vas želi sve servirano.
ja kad nešto hoću saznati ,jednostavno upucam taj pojam i googlam,
ako ne pronađem odgovor,
nazovem nekog tko zna,pa tek onda pitam za savjet ili inf. na forumu
U pitanju je lijenost i neznanje.
Ovo je, shvatite nekima business gdje se osim novaca mora ulagati i u znanje a ne samo zbrajati + i – zarade!
I onda kad netko traži inf.servirane na tanjuru,zar ne pomislite da to nekoga malo smeta.
Odoh na Misu,zahvaliti Bogu na svemu,što savjetujem i Vama,bit ćete zadovoljniji!!!
pozdrav!!

Tražim na Googlu,ali nisam uspjela naći taj točan datum 4. lipanj.A smisao foruma i jest da se podijele
informacije do kojih ne možemo drugačije doći ,ako nemamo koga pitati.
A netko jednostavno koristi forum za prepucavanje,pogotovo potcjenjivanje žena.
Bez brige, neću se više javljati na INU.[smiley15]

Mol ima zabranu kupovanja 6 mjeseci nakon početka IPo-a.
Sad pogledaj kad je bio IPO.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


lantana: ” Kome je preteško odgovarati već treći puta,može ignorirati pitanje.Imam Inu tek 3 dana,pa nisam toliko IN. Ipak ,hvala na preljubaznom odgovoru.[smiley2] ” Nije u pitanju ignorirati. već je bit u tome što puno Vas želi sve servirano. ja kad nešto hoću saznati ,jednostavno upucam taj pojam i googlam, ako ne pronađem odgovor, nazovem nekog tko zna,pa tek onda pitam za savjet ili inf. na forumu U pitanju je lijenost i neznanje. Ovo je, shvatite nekima business gdje se osim novaca mora ulagati i u znanje a ne samo zbrajati + i – zarade! I onda kad netko traži inf.servirane na tanjuru,zar ne pomislite da to nekoga malo smeta. Odoh na Misu,zahvaliti Bogu na svemu,što savjetujem i Vama,bit ćete zadovoljniji!!! pozdrav!!

Stvarno si katolički raspoložen nema šta[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Tražim na Googlu,ali nisam uspjela naći taj točan datum 4. lipanj.A smisao foruma i jest da se podijele informacije do kojih ne možemo drugačije doći ,ako nemamo koga pitati. A netko jednostavno koristi forum za prepucavanje,pogotovo potcjenjivanje žena. Bez brige, neću se više javljati na INU.[smiley15]

MOL je vrlo zainteresiran povećati svoj udjel u Ini. To je i javno izrekao. Jedino mu ne paše što cijena dionice konstantno i stalno raste. Vjerojatno je već i osigurao posredno kupovanje, preko raznih fondova, jedina je poteškoća što slobodnih dionica ima vrlo malo. Ali vremena do isteka zabrane kupovanja je sve manje a apetiti su sve veći. Fondovi kupuju sve što se ponudi, jednostavno gutaju. Potražnja za dionicom se ne smanjuje. Zbog toga u periodu do 04.06. očekujem njen daljnji rast odnosno jači cjenovni skok, ne nužno na većem prometu a poslije tog datuma, možda ne odmah ali svakako u periodu od nekoliko mjeseci, konstantan i siguran porast cijene do 1000$.
U slučaju nekog preuzimanja, ili samo najave, bilo od Mola ili nekog drugog, samo nebo je granica

PS
Samo pitaj i javljaj se i dalje.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Hvala na konkretnom odgovoru i mišljenju,Mreich! Drago mi je da postoje ljudi koji su spremni dio svog znanja podijeliti s ostalima .
Pozdrav !
[smiley2]


Hvala na konkretnom odgovoru i mišljenju,Mreich! Drago mi je da postoje ljudi koji su spremni dio svog znanja podijeliti s ostalima . Pozdrav ! [smiley2]

nemam j protiv Vas ništa osobno,niti što ste žensko
sve gledamkroz prizmu ulagatelja, bili m. ili ž.
ako je itko dijelio iskreno sve što sam znao ,u najmanju ruku sam bio među njima.
samo sam htio da skrenem pažnju da se pojedinci malo potrude sami oko nekih banalnih informacija
i da podijele inf. koje svima mogu donijeti na određeni način donijeti kiorist!
Ja se izvinjam na možda malo ishitren post,ali nije ništa strašno!
Oprosti!
Bitno da nam INA ide up i da mi dobro zaradimo!

Slažem se sa cijenom kolega od 1000 usd, po mojoj procjeni kraj 5. mjeseca oko 4500 kn,
nadamo se i dobrom tromjesečnom izvješću[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Bilo bi šteta prodavat mađarima dionice ispod 6000 kn


Bilo bi šteta prodavat mađarima dionice ispod 6000 kn

da i ja bas mislio da ce krenut njima sa 6000 pa dokle dodemo he he 🙂 ma ako hoce postati vecinski vlasnici naseg najboljeg poduzeca ima i da posteno plate [smiley2]

Upravo tako.
Bilo bi idealno da se INA ne prodaje strancima ali već kad se prodaje neka je bar plate pošteno.

U trenutku kad Mol preuzme Inu, pojavit će se top igrač u regiji.
BP,Shel, Exon … i uzeti sve , tako da “naša” Ina neće biti dugo Mađarska !

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close