INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…cijena dionica Ine po tvome od 3300-3600kn ce bit u sljedecih tjedan dana a nikako ne njen maksimum..Onaj ko to govore svakako nije glup jer pokusava navuci ljude koji neznaju da ju sto prije prodaju kako bi je mi drugi ubrali he he 🙂 ali u svakom slucaju dionica Ine nije trenutno ni na 10% vrijednosti koju ce imati za 6,7 godina tako da svako tko ju sad ide prodavati pa i kad bude 10000kn gadno ce se opeci..

U ovom dijelu se slažem, iako za sada gledam samo do početka ljeta što se tiće cijene Ine. Sada je na 600 a ubrzo će na 1000 (dolara naravno) slično kao i neke druge u zadnje vrijeme (badel, končar, hidroelektra itd.).

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

[smiley8]…nije sve u lovi…ima nešto i u zlatu…ma koje boje bilo…[smiley8]
Ina nakon izbora????????????????????????????????????????????????????
[smiley8][smiley8]

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]

Goriva idu gore, loživo ulje isto,
ide Ina up, još brže ako ovako
nastave.[smiley7]

And God says let there be light and be light, and it was good...


davorinho: ” …cijena dionica Ine po tvome od 3300-3600kn ce bit u sljedecih tjedan dana a nikako ne njen maksimum..Onaj ko to govore svakako nije glup jer pokusava navuci ljude koji neznaju da ju sto prije prodaju kako bi je mi drugi ubrali he he 🙂 ali u svakom slucaju dionica Ine nije trenutno ni na 10% vrijednosti koju ce imati za 6,7 godina tako da svako tko ju sad ide prodavati pa i kad bude 10000kn gadno ce se opeci.. ” U ovom dijelu se slažem, iako za sada gledam samo do početka ljeta što se tiće cijene Ine. Sada je na 600 a ubrzo će na 1000 (dolara naravno) slično kao i neke druge u zadnje vrijeme (badel, končar, hidroelektra itd.).

Mreich,molim te možeš li mi malo pojasniti na što si konkretno mislio kad si spomenuo..(badel,končar
hidroelektra itd.)?

POKRET OTPORA

Sjećam se da sam izbačen s foruma onog drugog jer je tamo nekome smetalo što pričam u korist INE pa sam imao u potpisu INA će vrijediti puno, puno više nego tada (cijena je bila 1690 kuna) i sada se sve to događa.
Još kada bih za koju godinu, ako bog da, liznuo i 10.000, 12.000 kuma gdje bi bio kraj.
Za kraj, INA za razliku od mnogih nije navlakuša. Ona ima utabanu vrijednost.

Nedavno smo još lizali 2.900 kuna, danas dotakla i 3.400 kuna.

koničiva (na japanskom pozdrav)

Za Inu je jako važno ponašanje Mola nakon deadline za slobodnu kupnju na tržištu.
Svi znamo da mol kupuje konstantno i ne taji da želi pojesti Inu kao slatki kolač.
[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

nekad me podizanje cijena goriva silno živciralo ali od kada je ina na burzi znam da će mi se viši iznos koji platim za gorivo višestruko vratiti kroz rast dionice ine.

NA objavila nove cijene goriva
Objavljeno prije 45 minutaVaš link

dan je pametniji od noći


nekad me podizanje cijena goriva silno živciralo ali od kada je ina na burzi znam da će mi se viši iznos koji platim za gorivo višestruko vratiti kroz rast dionice ine.

Ovakvog razmišljanja se treba bojati…
Da ne bi još u slučaju pada dionice išao kupovat više goriva i vozikat se bezveze s iluzijom da će to podići cijenu


Sjećam se da sam izbačen s foruma onog drugog jer je tamo nekome smetalo što pričam u korist INE pa sam imao u potpisu INA će vrijediti puno, puno više nego tada (cijena je bila 1690 kuna) i sada se sve to događa. Još kada bih za koju godinu, ako bog da, liznuo i 10.000, 12.000 kuma gdje bi bio kraj. Za kraj, INA za razliku od mnogih nije navlakuša. Ona ima utabanu vrijednost. Nedavno smo još lizali 2.900 kuna, danas dotakla i 3.400 kuna. koničiva (na japanskom pozdrav)

Oduvijek sam te cijenio,ali sad još i više
da ne zaboravimo i Mreicha, i on je isto tvrdio,čak je i cifre spominjao ,a tad su vam se mnogi smijali!


Oduvijek sam te cijenio,ali sad još i više da ne zaboravimo i Mreicha, i on je isto tvrdio,čak je i cifre spominjao ,a tad su vam se mnogi smijali!

Hvala ti! [smiley2]

Medo dobro govori, općenito, jedino taj SPPL nije mi jasan, al bože moj nitko nije savršen.

koničiva (na japanskom pozdrav)


Mreich,molim te možeš li mi malo pojasniti na što si konkretno mislio
kad si spomenuo..(badel,končar
hidroelektra itd.)?

Ništa, osim da su to izvrsne firme koje dostižu svoju vrijednost na burzi. I da imaju još prostora za rast.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close