INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uvijek

Ina je balon koji se piri ovim “odnosom” 11092/465. Bojim se samo da taj balon ne pukne[smiley5]

Ko visoko leti nisko pada

Kakve su Vam procjene za cijenu INE na kraju godine?

Ko visoko leti nisko pada


Kakve su Vam procjene za cijenu INE na kraju godine?

Dečko moj dragi, samo Bog to zna.

Bog zna, ali me zanima Vase misljenje (procjena) makar i kao raspon vrijednosti! Hvala!

Ko visoko leti nisko pada

Kao što rekoh ide to UP. U ovom valu 3500 mi se čini realno. Opet moram mijenjati potpis…Sram vas bilo.
[smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Vijesti iz svijeta 11.04.2007 15:05
Shell nudi 353 mil. dolara za nagodbuUkupan iznos isplaćen zbog skandala izazvanog krivim procjenama zaliha nafte mogao bi se popeti na 700 mil. dolara
Jedna od najvećih svjetskih naftnih kompanija Royal Dutch Shell ponudila je 352,6 mil. dolara neameričkim investitorima u nagodbi zbog skandala izazvanog 2004. godine kada je otkriveno da je Shell precjenjivao svoje rezerve nafte. Shell je objavio i kako će američkim investitorima ponuditi 80 mil. dolara kako bi se nagodili.

Shell je šokirao investitore kada je prije gotovo tri godine za 20% srezao procjene svojih dokazanih zaliha nafte i prirodnog plina, a taj je skandal stajao posla trojicu visokih menadžera kompanije, snizio vrijednost Shellovih dionica te izazvao istragu američkih regulatora u poslovanje te kompanije. Ako se potpišu spomenute nagodbe ukupna cijena koju je Shell platio u kaznama i naknadama investitorima, kao rezultat krive procjene zaliha, popet će se na gotovo 700 milijuna dolara. (Bankamagazin)

Što mi znamo o našim zalihama i podatcima? Hvala

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Što mi znamo o našim zalihama i podatcima? Hvala

4600 kn po dionici Ine.
Bar se meni tako čini.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Do kraja godine 5000.

da li mi netko moze dati web za pracenje ine na londonskoj burzi,ja sam nov ,pa pokusavam savladati pocetne informacije[smiley7]


da li mi netko moze dati web za pracenje ine na londonskoj burzi,ja sam nov ,pa pokusavam savladati pocetne informacije[smiley7]

Vaš link

INA d.d. – Potpisan Ugovor za obnovljivi konzorcijski zajam
(2007-04-12)

U Zagrebu, dana 11. travnja 2007. INA – Industrija nafte d.d. potpisala je Ugovor o obnovljivom konzorcijskom zajmu od 1.000.000.000 USD.

Zajam će imati rok dospijeća od pet godina uz opcionalna dva jednogodišnja produljenja (5+1+1). Sredstva će se koristiti za refinanciranje postojećih kredita i za opće namjene (najvećim dijelom za modernizaciju rafinerija).

Vaš link

New Report

Close