INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


slabo nešto danas….di’ su zidari ?

Kako slabo, palo na 2.880, pa došla do 2.940, sada na 2.920, kak lijepo, sve po 20 kuna.

Uskoro ce se odmagliti kristalna kugla u Londonu,pa je dosta igrarija ispod 2900

I love this game


Alien:

Kakav? Mislis ko INA da me boli djon za sve? Ja ti volim reciprocitet jako kolega [smiley2]. Usput odi na https://www.cia.gov/cia/publications/factbook/ pa usporedi koliko nafte vadi HR a koliko SLO i onda mi probaj suvislo objasniti zasto mi imamo skuplje gorivo neg Slovenci (mozes komotno i Austriju uzet za usporedbu)

To ni meni nije jasno. Hrvatska ima najskuplje gorivo u regiji (SLO, SRB, BiH, CG, MAK).

Dečki, kak vam to nije jasno? Pa Hrvatska je izgradila stotine kilometara auto-cesta tamo gdje nema nikakove ekonomske logike. Sada to treba i platiti! A dobar dio toga se otplaćuje kroz cijenu goriva! Da nismo toliko gradili namet po litri bi bio bar za kunu manji!

ag,

mauricije:

Alien:

Kakav? Mislis ko INA da me boli djon za sve? Ja ti volim reciprocitet jako kolega [smiley2]. Usput odi na https://www.cia.gov/cia/publications/factbook/ pa usporedi koliko nafte vadi HR a koliko SLO i onda mi probaj suvislo objasniti zasto mi imamo skuplje gorivo neg Slovenci (mozes komotno i Austriju uzet za usporedbu)

To ni meni nije jasno. Hrvatska ima najskuplje gorivo u regiji (SLO, SRB, BiH, CG, MAK).

Dečki, kak vam to nije jasno? Pa Hrvatska je izgradila stotine kilometara auto-cesta tamo gdje nema nikakove ekonomske logike. Sada to treba i platiti! A dobar dio toga se otplaćuje kroz cijenu goriva! Da nismo toliko gradili namet po litri bi bio bar za kunu manji!

Kolega ag kupite na pumpi u Iranu ili Venezueli gorivo po njihovim MALOPRODAJNIM cijenama, dodajte na to troskove transporta i SVE drzavne namete i nekakvu marzu i opet cete imati manju cijenu nego je sad. Ako se dobro sjecam priloga na HRT-u cijena litre eurosupera u Iranu je 12 lipa!!!!

U Iranu je cijena subvencionirana. Iran, naime uvozi gorivo jer nema dosta rafinerijskih kapaciteta za preradu nafte. Kako zbog sankcija i mogućeg rata žele štedjeti devize razmišljaju ili podići cijenu ili uvesti ograničenja u potrošnji. Parlament im o tome raspravlja već neko vrijeme i u slučaju podizanja cijene boje se inflacije.

Evo novih 1.000 komada, netko skuplja kak bi se reklo:

Na INI stvarno izgleda obećavajuće:


Evo novih 1.000 komada, netko skuplja kak bi se reklo:

skupljaju cijeli dan, pritisak na kupnji jaca, prodaja sve slabija a majstori jos navlace na prodaje ispod 2950.
[smiley3] Ali nece jos dugo.[smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

malo da razbijemo dosadu pogled na to kako se čisti INA

izgleda da smo se konačno pomakli s mrtve točke,nego zašto London spava…[smiley6]

POKRET OTPORA

Još malo informacija, zadnja 2.970 kuna:

INA fino, još malo i tko zna gdje smo:

New Report

Close