INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nema više baš puno paketa od 22 dionice na prodaji. Bilo bi zanimljivo ako netko ima podatak od 44.500 građana koji su kupili paket koliko ih je još ostalo u igri nakon nepuna 4 mjeseca trgovanja.

Ja sam siguran za 2.[smiley2]

My God, it's full of stars!!


Drago mi je da imamo suprotna mišljenja , jer kada pročitam tvoja razmišljanja mislim da sam ipak malo pametniji.

A i skromniji si isto.
Dragi moj mudri kolega trenutna cijena nema veze s tim o čemu smo mi sada pričali. To je samo jedan od mogućih scenarija a kad bi se to i dogodilo tržište bi na to reagiralo sa određenim zakašnjenjem.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Nema više baš puno paketa od 22 dionice na prodaji. Bilo bi zanimljivo ako netko ima podatak od 44.500 građana koji su kupili paket koliko ih je još ostalo u igri nakon nepuna 4 mjeseca trgovanja.

Više od pola.

Krupne glasine nastaju od sitnih šaputanja.


Ako pogledaš FI vidjet ćeš da je sektor Istraživanje i proizvodnja najprofitabilniji i najuspješniji dio Ine.

Ne dvojim – normalno da će biti, no pitanje je koliko njihova profitabilnost ruši profitabilnost ostalih djelova INAe. Ipak smo kupili sve djelove u paketu.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

potraznja cini svoje. zadnja cjena 2950 kn.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Nema više baš puno paketa od 22 dionice na prodaji. Bilo bi zanimljivo ako netko ima podatak od 44.500 građana koji su kupili paket koliko ih je još ostalo u igri nakon nepuna 4 mjeseca trgovanja.

za sada sve one imatelje IPO 22 dionice na kraju godine čeka bonus od cca. 6.000 kn, a to je dovoljno da se otplati cjelokupna kamata na kredit za one koji su uzimali dionice na kredit [smiley2]


tycoon76: ” Drago mi je da imamo suprotna mišljenja , jer kada pročitam tvoja razmišljanja mislim da sam ipak malo pametniji.” A i skromniji si isto. Dragi moj mudri kolega trenutna cijena nema veze s tim o čemu smo mi sada pričali. To je samo jedan od mogućih scenarija a kad bi se to i dogodilo tržište bi na to reagiralo sa određenim zakašnjenjem.

Nisi me shvatio. Mislio sam da sam pametniji za još jedno razmišljanje o ovoj dionici, a ne da sam pametniji od tebe. Dvije glave ipak više znaju od jedne. Možda sam se malo krivo izrazio. SORRY.


Ini povečanje cijene nafte ne koristi jer ne može povećati marže na obradi nafte a vlada ju koči da poveća cijene goriva na preko 8kn. Dakle daljnjim povećanjem cijena nafte smanjuje se Inin profit.

a sto je s INAinom naftom???

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]


Ford: ” Nema više baš puno paketa od 22 dionice na prodaji. Bilo bi zanimljivo ako netko ima podatak od 44.500 građana koji su kupili paket koliko ih je još ostalo u igri nakon nepuna 4 mjeseca trgovanja. ” Ja sam siguran za 2.[smiley2]

kod mene je zicer 2+2[smiley2]

Scio me nihil scire

Da vidite kako to majstori rade:

Pih, da ja imala novac kao blato ( kao ta fondovska mustra ) onda vidila šta bilo čišćenje. Ja to zvala – Fax helizim, he,he[smiley2]

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]

Fino


Pih, da ja imala novac kao blato ( kao ta fondovska mustra ) onda vidila šta bilo čišćenje. Ja to zvala – Fax helizim, he,he[smiley2]

Pola milje kuna, nije baš malo, naime, to nema svatko.

New Report

Close