INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kucilo uopce rasprava nije na temu Ininih dionica i koliko ce vrijediti vec cudjenje da je Ini opet pala dobit. A to cudjenje po meni nema osnove.

Lizni 2872, liznite 2873, ližimo 2874 i to bez šalunga, ajmo, idemooooooooooooooooooooo!

Ajmo šalunzi na 2.900,00 ohohohoho!!!

Ne bojte se ,danas ne treba lizati ide ona sama preko 295* [smiley2]

danas ide na 2900 a u londonu ponovno kreće 544,50 a netko tamo kupuje i prodaje na veliko.
to se mora i kod nas pokazati.

dan je pametniji od noći

Lizni 2.900 liznite, ližimo, idemooooooo

Još nas samo jedna kuna dijeli do 2.900 kuna, zar je teško ju dati. Nevjerojatno!!!

Lizni 2.900 liznite, ližimo, idemooooooo

Uspjeli smo, nakon dugih godina čekanja, evo nas na 2.900 kuna, jupiiiiii

al odmah netko vraća s 5 komada na 2.880

Lizni 2.900 liznite, ližimo, idemooooooo 2.905

Evo ga, liznuli smo i 2.905 kuna,

Lizni 2.910 liznite, ližimo, liznimo 2.914

idemoooooooooo

Ajde pusti 2.900 kn, ližimo 3.000 kn, hi,hi,hi[smiley1] ajmo daj šalunge crni sine

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Ajde pusti 2.900 kn, ližimo 3.000 kn, hi,hi,hi[smiley1]

Mi iz INE se volimo utabati da znamo da nije neka navlakuša [smiley2]

Jesi vidio, tek kad dođu loši rezultati onda se ide UP[smiley2] To ti je naše tržište

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Jesi vidio, tek kad dođu loši rezultati onda se ide UP[smiley2] To ti je naše tržište

A kad će proglasiti stečaj?
[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close