INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ford:

Ima li itko informaciju kada će bivši zaposlenici imati pravo slobodno prodavati dionice koje će imat pravo kupiti ove godine?

Pa logično je da kad ih plate da mogu odmah raspolagati njima, zašto stalno isto pitanje.

Neki ponavljaju stalno isto pitanje da bi jeftino dokupljivali, hi,hi,hi[smiley1] kao da će radnici davati badava dionice Ine samo zato što su ih dobili jeftinije?

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


mauricije: ” Ford: ” Ima li itko informaciju kada će bivši zaposlenici imati pravo slobodno prodavati dionice koje će imat pravo kupiti ove godine? ” Pa logično je da kad ih plate da mogu odmah raspolagati njima, zašto stalno isto pitanje. ” Neki ponavljaju stalno isto pitanje da bi jeftino dokupljivali, hi,hi,hi[smiley1] kao da će radnici davati badava dionice Ine samo zato što su ih dobili jeftinije?

u samu srz… bulzai

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

Imaju li nasljednici pravo na te dionice? ili ne?

15:42:48 12-Mar-2007 510.00$ 4,000kom. 2,040,000.00 $Ordinary Trade
Dali su oni naslijepo kupovali INU ????[smiley2]

Pozdrav, evo mojeg prvog posta pa da pitam za misljenje-komentar , s obzirom na jucerasnje trgovanje na LSE, kako to da danas jos niti jedna dionica INA-e nije prodana? Hvala

ajde momci,
šta je sa onom “liz-liz” metodom ?
slabo vam ide zadnjih dana….. ja vas čekam na 4.000 kn!


ajde momci, šta je sa onom “liz-liz” metodom ? slabo vam ide zadnjih dana….. ja vas čekam na 4.000 kn!

Lizni 2.870, ližimo, liznite.

Ajmo, šalunzi još 3 komada na 2.870, idemo, lizni tada 2.880 kuna, liznite, ližimo [smiley2]

šalaj,šalaj….
miješaj mort, motaj žicu………!!!!
(meni ina i tep zajedno čine preko 50% portfelja…..!)….. ” dajmo im da rastu ” !!!!!

Bože, kao da sam na forumu građevinara, a ne investitora.
SVAŠTA!!! [smiley1]

La vita e bella!

Dobre vjesti iz Chine . Burzovni potres je prosao -uskoro sve ide gore.


Bože, kao da sam na forumu građevinara, a ne investitora. SVAŠTA!!! [smiley1]

– ne ćudi se nego se i ti uhvati dobrog reklamiranja na INI.
– pomozi našim penzićima koji su najveći investitori u INI, znaš kako oni nemaju pojma o kompjutorima.
– šalu na stranu, dobro je kako je dosta investitora naknadno ušlo u INU i vjeruje u tu investiciju.

– zašto cijena INE ne raste u Londonu ?
– pa, pale su malo sve naftne dionice zbog malog pada cijene barela nafte.

– znate li što se događa kad naglo raste cijena barela nafte ?
– pa ruše se cijene skoro svih dionica na tržištu, osim naravno naftnih koje onda jako puno rastu.

– pitanje koje i nije tako teško,
– kolika će biti cijena barela nafte za recimo dvije godine ?
– hoće li se nafte više ili manje trošiti ?
– ako znate odgovore na gornja pitanja, biti će Vam i jasna pretpostavljena cijena INE u budućnosti i bez staklene kugle.
Pozdrav !

New Report

Close