INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stanje na kraju:


Nekom bit će dopiz….. čekati na INI i Petrokemiji i vidi vraga, odnio šalu. Sutra možda opet na 2.900, ko zna, osim ako ne uzme ovaj veliki nalog od 3.000 komada na 3.000 kuna na prodaji.

Misliš da će sutra biti tamo? [smiley2]


Misliš da će sutra biti tamo? [smiley2]

Tko zna, prošli je progutan u jednom zalogaju. Kako je krenulo moguće da će i ovaj biti. Volio bih da nestane netragom. Stoji taj nalog tu već duže vrijeme, od tada cijena i pada, a predstavlja pola ukupne količine na prodaji.

Mislis li da ovo ima neke veze s onim Certifikatima?
I PTKM i INA i ATPL i TNPL su unutra.

Nije me bilo pola sata na internetu i netko pokupovao 15 milijuna kuna INE…
Šta bi bilo da odem na pola godine


Mislis li da ovo ima neke veze s onim Certifikatima?
I PTKM i INA i ATPL i TNPL su unutra.

certifikatima? misliš dioničke košarice?
ili to ili domaći fondovi krenuli simultano ili se ameri i kinezi osvjestili pa vidili da mi odoljevamo[smiley1]

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


asd: ” Mislis li da ovo ima neke veze s onim Certifikatima? I PTKM i INA i ATPL i TNPL su unutra. ” certifikatima? misliš dioničke košarice? ili to ili domaći fondovi krenuli simultano ili se ameri i kinezi osvjestili pa vidili da mi odoljevamo[smiley1]

da, mislim na kosaricu

…ili to ima veze sa tim da su INA i MOL dokapitalizirali danas BH Energopetrol?[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


…ili to ima veze sa tim da su INA i MOL dokapitalizirali danas BH Energopetrol?[smiley2]

To je u cijeni vec od prije.
Ima veze da su ljudi poceli izlazit iz fondova pa se ekipa dosjetila u minutu sve dignuti na prijasnju razinu kad je pocelo padati.
Neznam, mislim da je to razlog.
A nije dobar.
Znaci ovisimo o volji njih 4-5 najvise.
To nije liberalno trziste.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Obnovljivi konzorcijski zajam od US$ 1.000.000.000

Jel danas opet tsunami u 15:59 ili ranije, ako neko zna da zbrisemo na vrijeme. [smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Danas u novinama Ina poziva sve bivše djelatnike da se jave ukoliko žele kupiti povlaštene dionice. Mene zanima, ako se zna, po kojoj cijeni će ih dobiti i kad? U lipnju?

you think your special you do, i can see it in your eyes

New Report

Close