INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako je tako svi mi koji volio točnost i zakonsko ponašanje, potpisujemo…
ima samo jedan problem a to je da vlada određene države može možda neki objekt i takve mjere proglasiti Objektom posebnog interesa samo zato što je to samoj vladi u interesu ali ne i državi u kojoj njeni građani žive [smiley3]

Čuj stari, vorda je potpuno u pravu. Riječ je o strateškom objektu, posebno osjetljivom na diverzije. Sada se svi sprdaju sa mjerama zaštite ali kada bi došlo do diverzije onda bi se svi pitali pa što su radile službe? zašto je napadačima sve ponuđeno na pladnju? Stvar je vrlo delikatna a nitko je ne želi razumjeti. Ja također radim u jednoj firmi gdje je snimanje zabranjeno daleko izvan ograde (bez dopuštenja) pa razumijem vladu, a o novinarima …

Inicijativni odbor prve sisačke nevladine i nestranačke ekološke Udruge „Sisačka eko akcija“ (SEA) poziva sve zainteresirane na osnivačku skupštinu udruge koja će biti održana u Hotelu Panonija u četvrtak 25. siječnja u 19 sati (u velikoj dvorani).

Posebno pozivamo sve druge Udruge koje se još nisu javile da dođu na osnivačku skupštinu i podrže rad Udruge.

Nakon osnutka Udruga odmah kreće s akcijama stoga je bitno da nam se jave ljudi koji su voljni posvetiti svoje vrijeme u pravnoj i svakoj drugoj legalnoj bitci za zdrav zrak u Gradu Sisku i zdrav sisački okoliš.

Zagađenje zraka utječe na sve i ostavlja svoje tragove posvuda stoga nemojmo samo sjediti i međusobno komentirati da je stanje loše već se aktivno uključimo u borbu protiv sisačkih zagađivača.

Vidimo se u Hotelu Panonija u četvrtak, 25. siječnja 2006. godine u 19 sati

Ovo je loša vijest za Sisak. Mogao bi se ponoviti omišaljski scenario. Blokada modernizacije rafinerije, blokada modernizacije željezare, blokada gradnje nove termoelektrane, deindustrializacija..

Ma treba to sve zatvoriti pa će (bivši) radnici imati dovoljno vremena za uživanje u čistom zraku i šetnju u prirodi.[smiley1]
Malo sam grub, ali trebalo bi sagledati priču i sa druge strane.

pustite sada price o zaštiti okoliša o tome i previse znam ( to mi je posao) več zna li tko kako bi se to moglo odraziti na cijenu dionica INE? i ovako mi se cini da bi sada trebala pasti bez obzira na sisak i tužbe ( nadam se kratkorocno i ne na manje od 2350) ima li kakvih predviđanja na razdoblje 3 do 6 mjeseci? ima li optimista da bi mogla u tom razdoblju preskočiti granicu od 2700 ili mozda i vise ili su to moja pusta maštanja?

[color=black][/color]

Sisak se polagano budi
Lavina je pokrenuta i lomi se tamo gdje se godinama nakupljala.
Sisak postaje sve složniji i svi osjećamo da se napokon nešto dogodilo !
No sada je bitno da gradjani shvate trenutak i da je njihova moc
ogromna ali i da ih se svaki bolji politicar boji!

Uskoro “Sisčko proljeće 07”

Sisak se već danima ponavlja na RTL-u, Novoj a zadnje vrijeme i u Dnevniku HTV-a. O dnevnim
listovima širom Lijepe naše netreba ni govoriti.

-Prva legalna eko udruga u Sisku je u svom osnutku (SEA), čestitamo i dajemo im svu podršku.
Potpisuju se peticije a i gradsko poglavarstvo pokrenulo je tužbu protiv INE ( o tome smo mogli
donedavna samo sanjati )

Vorda ovo noje moj komentar !!!!

Šta mi je danas, nalazim samo ružne vijesti.
http://img01.picoodle.com/img/img01/7/1/24/f_INAgasatti_b4bcm_f115da3.jpg


Šta mi je danas, nalazim samo ružne vijesti. http://img01.picoodle.com/img/img01/7/1/24/f_INAgasatti_b4bcm_f115da3.jpg

ma ovo su ti oni ljubomorni papci koji nisu kupili na IPO-u pa bi sad kupili po nižim cijenama [smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Mislim da ipak ekološka svijest raste.
http://img01.picoodle.com/img/img01/7/1/24/f_SkMOGDobri_b4bcm_5ffebd3.jpg

Dali će ta frka oko INE utjecat možda na pad dionice


Dali će ta frka oko INE utjecat možda na pad dionice

Možda malo,ali 90% da neće ispod 2500

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Jučer je u slovenskim Financama bio članak (link: http://www.finance-on.net/?MOD=show&id=173471 ) da ruski Lukoil namjerava kupiti Markačev Tifon. Inače Lukoil i Petrol zajedno namjeravaju osnovati društvo (49% Petrol, 51% Lukoil – već su potpisali sporazum) koje će imati više od 1200 benzinskih crpki na području cijele bivše Juge. Da li je netko već čuo o tome i kako bi to moglo utjecati na INA-u?

New Report

Close