INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vežite se !
Poliječemo[smiley2]

pitam se jel dragičević znao za pronalazak nafte kada je kupio još 200 dionica svoje firme [smiley1]
možda nije znao ali se je potajno nadao [smiley2][smiley2]


pitam se jel dragičević znao za pronalazak nafte kada je kupio još 200 dionica svoje firme [smiley1]
možda nije znao ali se je potajno nadao [smiley2][smiley2]

kak bi znao … pa nafta samo prokljuvi iz zemlje u jednom trenutku i onda svi feštaju. osim ak je vidovit. [smiley11]
čovjeku se posrećilo.

Mozda je negdje na nekom forumu procitao[smiley2]

Ma nije znao.
Da je znao kupio bi barem 2000 dionica.
Ma nije Dragičević Čoviću ni do koljena.
Čović bi kupio 20.0000 + opcije.


Ma nije znao. Da je znao kupio bi barem 2000 dionica. Ma nije Dragičević Čoviću ni do koljena. Čović bi kupio 20.0000 + opcije.

Ispravak vlastitog krivog navoda.
Čović ne bi kupio već bi poklonio sam sebi.
I članovima svoje najuže obitelji.

Današnji dan je donio jako pristojno povećanje cijene dionice, no ono što me još više raduje je anuliranje jaza u cijeni na LSE i ZSE.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Ovo je malo manja polovica, veća polovica je preko Sueza![smiley2]
Veselite se, imate razloga![smiley2]
Sve se ubrzava za godinicu-dvije![smiley2]

Opoziv održavanja Glavne Skupštine INA d.d.
(2007-01-11)

Uprava Društva na svojoj 141. sjednici, održanoj 09.siječnja 2007.g. donijela je odluku kojom opoziva održavanje Glavne Skupštine INA-INDUSTRIJE NAFTE d.d. Zagreb.

Skupština je bila sazvana za 30. siječnja 2007.u Zagrebu, HRVATSKA, a trebala se održati u upravnoj zgradi INA-e, V. Holjevca10, dvorana u mezaninu, sa početkom u 12,00sati.

Vaš link

odgođena skupština?!?
a ja već nabavio smoking [smiley7]

biti će da su skužili da će im na skupštinu prihajati 20.000 malih dioničara i da je bolje da ju održe na dinamovom stadionu i djele grah i kobase i ožujsko [smiley2]

osim toga ja doma nikakav poziv na skupštinu nisam ni dobio….malo me ljuti ovakav odnos prema vlasnicima [smiley1]


Ma nije znao. Da je znao kupio bi barem 2000 dionica. Ma nije Dragičević Čoviću ni do koljena. Čović bi kupio 20.0000 + opcije.

Ne brinem se za dragičevića da nije kupio više dionica preko članova obitelji…

New Report

Close