INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogledala promjene dioničara.
Istina je da je ovo sreća na dugom štapu, al’ izgleda da jedino Interkapital i ja mislimo da je ovo dobra prilika.
Ha………
🙂


Ukoliko se isposluje povratak u Siriju ovo je kikiriki cijena. Inace je debelo precijenjena. Kratko i jasno. Oboje.
A to ovisi kak bumo si odigrali s Vladekom.

Pa što nije Sirija prodana?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Odavde kao da su se svi evakuirali.
Glasa čuti nije. Rado bi znala što starosjedioci misle.
Ako je sirija prodana, valjda je stigao novac.
Ako nije, valjda će biti nafte
Meni su intrigantnije priče da RH želi inu nazad, a zbog nečega je u tijeku i dubinsko snimanje u ini
Mislim da je ovo non pain ulaganje.
IMHO

ako me sjećanje dobro služi krajem 16/početkom 17-te assad je “protjerao” inu iz sirije i dao na upravljanje rusima ili amerima. valjda kao zahvalu za pomoć protiv isila.



Ukoliko se isposluje povratak u Siriju ovo je kikiriki cijena. Inace je debelo precijenjena. Kratko i jasno. Oboje.
A to ovisi kak bumo si odigrali s Vladekom.

Pa što nije Sirija prodana?
[/quote]
ako mene sjećanje dobro služi mi smo kao podanici EU zbog nekih kolektivnih sankcija Assadovom režimu Inina naftna polja popušili, ministarka spoljnih poslova je bila Pusić i polja su otišla ne amerima nego Rusima

Još jednom. INA više nije vlasnik naftnih polja u Siriji, niti koncesije.
INA je tu investiciju otpisala.

Siriju možete zaboraviti.

Nakon 13 godina uništavanja Ine od strane MOLa vrijednost joj se prepolovila.

Svatko neka sam izvuče zaključak kako će so to odraziti na cijenu dionice.


Još jednom. INA više nije vlasnik naftnih polja u Siriji, niti koncesije.
INA je tu investiciju otpisala.

Siriju možete zaboraviti.

Nakon 13 godina uništavanja Ine od strane MOLa vrijednost joj se prepolovila.

Svatko neka sam izvuče zaključak kako će so to odraziti na cijenu dionice.

Maxi raubanje domaćih ležišta dva prastara ugovora Egipat i Angola i to je to.

mi smo ipak zemlja slučaj


Još jednom. INA više nije vlasnik naftnih polja u Siriji, niti koncesije.
INA je tu investiciju otpisala.

Siriju možete zaboraviti.

Nakon 13 godina uništavanja Ine od strane MOLa vrijednost joj se prepolovila.

Svatko neka sam izvuče zaključak kako će so to odraziti na cijenu dionice.


To sto je ina otpisala ne znaci da je se odrekla



Još jednom. INA više nije vlasnik naftnih polja u Siriji, niti koncesije.
INA je tu investiciju otpisala.

Siriju možete zaboraviti.

Nakon 13 godina uništavanja Ine od strane MOLa vrijednost joj se prepolovila.

Svatko neka sam izvuče zaključak kako će so to odraziti na cijenu dionice.


To sto je ina otpisala ne znaci da je se odrekla
[/quote]

Aha..mogu se žaliti Assadu i Putinu. Bitno je da ne zaborave zalijepiti žalbene biljege .

Ignore: KressoM, delux



Još jednom. INA više nije vlasnik naftnih polja u Siriji, niti koncesije.
INA je tu investiciju otpisala.

Siriju možete zaboraviti.

Nakon 13 godina uništavanja Ine od strane MOLa vrijednost joj se prepolovila.

Svatko neka sam izvuče zaključak kako će so to odraziti na cijenu dionice.

Maxi raubanje domaćih ležišta dva prastara ugovora Egipat i Angola i to je to.
[/quote]

Tako je kolega. Nažalost ono što se moglo crpsti još 30 godina oni će izvaditi za 10 godina.
Tko nešto razumije o vađenju nafte zna što govorim. Nažalost ta nafta više ne ide u Sisak na obradu.
Što se tiče Egipta polje je zapravo dosta obećavajuće. Nažalost MOL brani dodatna istraživanja.
Crosco još buši u Ukrajini i to je to.

Koliko smo spušili vidi se ako usporedimo rast dobiti MOL-a, PETROLA (slovenske firme kaj nema nijednu bušotinu) u odnosu na INU otkad ju je “strateški” partner preuzeo.

Žalosno. Za plakat.

Prodali su razvojnu budućnost Hrvatske.

— preneseno sa naslovnice Poslovnog, u prigodi petnaestogodišnjice postojanja-

Vlada se 2017. htjela posvetiti Ini, a onda je buknula afera Agrokor

Povodom prve godine vlade Andreja Plenkovića, Poslovni podsjeća da je godinu dana ranije prvu sjednicu svoje Vlade novi premijer otvorio porukom da “Hrvatska neće odustati od Ine i pustiti je da se svede tek na podružnicu svog suvlasnika Mola”. Poslovni podsjeća kako je “odlučan stav u najavi kako je konačni prekid s dugogodišnjim pasivnim promatranjem slabljenja najveće kompanije u zemlji pozitivno dočekan u javnosti, to više što se premijer promptno primio posla i krenuo je u pokretanje pregovora s Mađarima.
Međutim, taj je prioritetan posao u godinu dana potpuno zasjenilo spašavanje koncerna Agrokor”.

Ovh je dana, prema objavi iz kompanije, u tijeku dubinsko snimanje poslovanja, po nalogu Vlade RH
Ha ?


— preneseno sa naslovnice Poslovnog, u prigodi petnaestogodišnjice postojanja-

Vlada se 2017. htjela posvetiti Ini, a onda je buknula afera Agrokor

Povodom prve godine vlade Andreja Plenkovića, Poslovni podsjeća da je godinu dana ranije prvu sjednicu svoje Vlade novi premijer otvorio porukom da "Hrvatska neće odustati od Ine i pustiti je da se svede tek na podružnicu svog suvlasnika Mola". Poslovni podsjeća kako je "odlučan stav u najavi kako je konačni prekid s dugogodišnjim pasivnim promatranjem slabljenja najveće kompanije u zemlji pozitivno dočekan u javnosti, to više što se premijer promptno primio posla i krenuo je u pokretanje pregovora s Mađarima.
Međutim, taj je prioritetan posao u godinu dana potpuno zasjenilo spašavanje koncerna Agrokor".

Ovh je dana, prema objavi iz kompanije, u tijeku dubinsko snimanje poslovanja, po nalogu Vlade RH
Ha ?

nemaju se oni čime više posvetiti INA-i jer sve dobro što su napravili upropastili su sada popuštanjem pred ucjenama prosvjetara na koje će se sad nadovezati i sve ostale javne službe pa će nas to dodatno plaćanje uhljebnina koštati više od milijardu godišnje….s tim novcem u proračunu moglo se razmišljati možda i o INA-i….a ovako-“piši kući propalo”

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close