INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E moj BearG kad bi ti zna kako se od magle dobro zivi.Pogotovo ako je gusta. Pitaj Thompsona.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Pa zato i kažem….garantiram da bi EBIT bila uf..uf…a o bv da ne pričam…[emo_smijeh]

A BALVANA!!! :) :) :)

Dobri su ovi kaj kažu da inina dionica ne vrijedi ovoliko koliko danas vrijedi-pa ovu dionicu je svatko mogao kupiti po 1690 kuna-IPO,ako je nije prodao odmah,dobio je 10% dionica gore besplatno-oduzmite od kupovne cijene 10%-te ubrzo nakon toga uvaljati mađarima jedan dio po 2800 kuna,drugi dio kaj je ostao još bolje-trebalo je samo imati mamu,tatu,dvoje,troje djece i kojeg rođaka-lijepi novci su se zaradili-bez puno pameti ,samo tko je imao novaca-jednostavno i transparentno[emo_smijesak]

ps-a i još bu se,ako Bog da[emo_smijesak]

mijesati inu sa gubitasima? kakvo dobro bi moglo iz toga izaci???????????

Izgleda da su ovi u kolicima-samo slikom,samo tu ,zbilja za dobru obuku-INA JE BILA DEBELA ZARADA,SAD JE I BIĆE-tko je u UZEO U IPO-u npr.pet paketa po 22 dionice-1690 kuna po dionici,-10%,ako nisi prodao,cijena se da izračunati,tata,mama,dvoje djece,deda, po 22 komada plus dvije besplatno,kaj je bilo dozvoljeno,dobio je ako je prodao pola,ulog nazad,A OSTALO JE U BITI CIJELIH 55 KOMADA, ZARADA-KOMADA 55,BESPLATNO-CCA 55, KOJE SU NA LAGERU,sve divno za svakoga tko je imao mamu,tatu,djecu,i bar jednog rođaka,normalno moralo se imati novaca-ne previše,sića cca 25 000 eura,a i još bu se zaradilo -nismo svi sve prodali mađarima-fala Bogu[emo_smijesak]



…Ali mogu biti i Ameri jer im je ovo područje od strateškog interesa.


Po meni Ameri sigurno i onda sinergija sa DIOKijem. Pod imenom DIOKINA postaje najjaca kompanija u regiji,ali i sire.
[/quote]
a taman sam počeo smišljat šta odgovorit savi. [emo_zloban]

Netko dobije papire,a neko nofce!

ruska bačuška proviruje iznad karpata!!

Slabo se piše. Nije valjda da se radi strategija izlaska? Stvarno se čudim nekima sa foruma da nisu uvalili Inu po 4+ kile. Ajde ljudi koji se ne razumiju u dionice pa čekaju okruglo 10.000, njih shvaćam. Ali ako netko prati burzu barem godinu dana, trebao se riješiti dionica Ine, bilo je vremena ohoho. U ponedjeljak će biti neviđena bježanija, vjerojatno najveća ikad viđena na ZSE. Nešto kao kod IPO-a Ht-a ali u suprotnom smjeru. Ovo je moje viđenje ali možda sam u krivu. Svima želim sve najbolje i kupcima i prodavačima. Osim državi ako će za Inu trošiti moju penziju ako će cijena biti preko 1500 kn.

Dobro je što će bit ogromna bežanija jer će se dio love prebacit u ove što tek očekuju rast…[emo_palacg]

A BALVANA!!! :) :) :)

Opast će imovina fondova ko zrela kruška…a dotada će podgrijavati sve
informacije u krasnom smjeru….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




…Ali mogu biti i Ameri jer im je ovo područje od strateškog interesa.


Po meni Ameri sigurno i onda sinergija sa DIOKijem. Pod imenom DIOKINA postaje najjaca kompanija u regiji,ali i sire.
[/quote]
a taman sam počeo smišljat šta odgovorit savi. [emo_zloban]
[/quote]

Nije mi jasno zašto su dvije prekapacitirane i zastarjele rafinerije strateški interes RH a LNG terminal to kao nije.
Izmeđuostalog 15 milijardi m3 plina je ekvivalent od 13,5 milijuna tona nafte, dakle 2x Sisak i Rijeka zajedno!
A cijena takvog terminala je 5x manja od cijene modernizacije rafinerija.
Usput – zemljištem još upravlja Dioki. I Dioki je u Adria LNG projektu putem opcija s E.ON Ruhrgasom pa se ti misli.

New Report

Close