INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nit je Mađarima, a nit Hrvatima u interesu da Inu uzmu Rusi. Kao što reče Pejnović, bolje pokušati spasiti loš brak.

A, što će se dogoditi s dionicama Ine ako se hrvatsko-ugarski brak spasi? Tko će biti zainteresiran za njih?

A, gdje im je plafon ako nitko nije za njih zainteresiran? Jel negdje na 50% sadašnje cijene ili još malo niže?

Imam špulijus da su se MOL i Kukuriku Vlada već dogovorili i da zajedno nude na prodaju najboljem ponuđaču 69 % INE .

A cijena ?
Nemojte se šaliti !

Godine 2003. ININA nafta i plin u Siriji vredila je 20 miliardi
dolara .

Danas ta nafta i plin vrijede 110 miliardi dolara .

.

2800-3000 kn-

Ovdje je trakavica, i politicka i ina, tek zapocela.
Proci ce jos dugo vremena dok se nacelno bude znalo sta dalje.
Kakva je ova Vlada u donosenju strateskih odluka, ako se bude znalo pri kraju nhihovog mandata bar nesto bit ce dobro.
Predvidam dugu neizvjesnost glede bilo kakve odluke, jer se ovdje radi prvenstveno o politici.

Godine 2003. ININA nafta i plin u Siriji vredila je 20 miliardi
dolara .

Danas ta nafta i plin vrijede 110 miliardi dolara .


pa to b i kompletno vratilo vanjski dug a oni to ne žele

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


2800-3000 kn-

Pocetak kupnje ni ne pomisljat prije 2800.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Imam špulijus da su se MOL i Kukuriku Vlada već dogovorili i da zajedno nude na prodaju najboljem ponuđaču 69 % INE .

A cijena ?
Nemojte se šaliti !

Godine 2003. ININA nafta i plin u Siriji vredila je 20 miliardi
dolara .

Danas ta nafta i plin vrijede 110 miliardi dolara .

Onda bolje da se strpe još deset godina, kad će vrijediti 800 milijardi dolara, pa da odmah i Ameriku kupimo skupa s Mađarima, jednom kad prodamo Inu.

Gledaj bio sam tamo na tima poljima 9 godina.Malo si pretjero sa vrijednošću barem X 10.


Gledaj bio sam tamo na tima poljima 9 godina.Malo si pretjero sa vrijednošću barem X 10.

I ja bio , Jihar, Mustadira, Al-Mahr

Najbolje da se ide na SPO po istoj cijeni kao i na IPO-u jer više ni ne vrijedi.Građani bi otkinuli dio štednje i otkupili po paketić od 38.000 kn. Po cijeni IPO-a tj. 1650 kn kupio bih 3-4 paketića, iznad te cijene ništa. zato jer opet može na 1000 kn i niže…

Jutarnji list

ASAD ŽELI NJEMAČKU POMOĆ ‘Bio bih presretan kad bi oni bili izaslanici’

Sirijski predsjednik Bašar al-Asad izrazio je želju da Njemačka bude posrednik u rješavanju 30-mjesečnog građanskog rata u njegovoj zemlji, prenosi u nedjelju BBC.

VEZANE VIJESTI

Vijesti
RUSI ZAPRIJETILI ASADU ‘Ako se dokaže da lažeš o kemijskom oružju, promijenit ćemo stajalište o Siriji’
VIDEO: BAŠAR AL-ASAD AMERIKANCIMA ‘Može, predat ćemo vam naše kemijsko oružje, ali platite milijardu dolara’
RUSI PESIMISTIČNI Sirijski pobunjenici neće biti na mirovnim pregovorima do sredine studenoga
‘ELIMINIRAT ĆEMO KEMIJSKO ORUŽJE’ Intervju s al Asadom

U razgovoru za njemački časopis Der Spiegel, Asad je izjavio da bi “bio presretan kada bi izaslanici bili iz Njemačke.”

No, istaknuo je da Damask neće pregovarati s pobunjenicima ako ne polože oružje.

Asad je također ponovno odbacio optužbe da su njegovi vojnici koristili kemijsko oružje, okrivivši umjesto toga za to pobunjenike.

Konačno nakon gotovo dvije godine Asad pristao na rješavanje građanskog rata, rekao bi da su Rusi odigrali ključnu ulogu.
Jel možemo govorit u skoroj budućnosti povratak INE na svoja polja..!![emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ode INA na bubanj!

[emo_novac]

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close