INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako sam ja dobro shvatio AZ OMF je vjerojatno ovaj koji dokupljuje na 3.750.

molio bi da me podsjetite malo tko se sjeca:

onda se pricalo da PBZ skrbnicki kupuje za MOL, a AZ OMF udara kontru za racun RH?

jeli se tako nekako bilo spekuliralo?

Rat za Inu

Iako promjene na tajnovitim skrbničkim računima mogu rasplamsati pri če o nastavku "rata za Inu" između mađarskog Mola i hrvatske strane, ne može se sa sigurnošću reći da je više od 2000 dionica kupila upravo mađarska naftna kompanija.

"Nemoguće je sa sigurnošću tvrditi krije li se iza skrbničkog računa Mol ili netko povezan s njime. Možda je riječ i o nekom špekulantu koji očekuje rast cijene", rekao je Stipe Laća, glavni analitičar ST Investa.

Izvor : Business.hr 04.01.2012.

Zna li netko kada će završiti ova trampa po 3750 da počne trgovina ?

Iako ulaganje po 3750 je dosta dobro jer dolje neide, pa znači da može samo gore ?

Vidim i da sam između ostalog danas kupio INU pa najvećoj cijeni, 3750 i jednu Lipu .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Uf koji bear signal si sada dao lorise…….BTW ogromna rupetina na bidu izmedu 3000 i 3750

...

da. tako sam bio i rekao.
ovaj na 3750 nadolijeva pomalo kako ga poklapaju i ne da da mu taj nalog presusi…

Vidite da je neki dogovor u điru ;

http://www.business.hr/kompanije/nove-rosade-mol-nudi-gasu-umjesto-aldotta

ali, treba biti strpljiv jer ovo međusobno lizanje neće dugo trajati , već će netko misliti da mu pripada malo više [rolleyes]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Razgovor i otvorene opcije uvijek su najbolji oblik komunikacije

http://www.business.hr/kompanije/nove-rosade-mol-nudi-gasu-umjesto-aldotta

nema vise po ovim cijenama…ajmo,dizanje letvice…

svakoga dana u svakom pogledu...

Kao Mol nudi Hrvata za presjednika uprave ali njihovog čovjeka,prozirno do boli,pitanje je trnutka kad će se zahuktati borba za ovo sitno dionica sto je jos slobodno,tj u malih dioničara.

Da li znace Molu dionice koje su u rukama malih dioničara?

Davor Štern je potvrdio da je primio dopis Ministarstva gospodarstva i rekao kako će svoj mandat staviti na raspolaganje "jer je to civilizacijski čin".

"Imenovan sam na osnovu javnog natječaja i na prijedlog Vlade i to je jednostavno građanska pristojnost, iako prema zakonu nismo obavezni staviti mandat na raspolaganje jer država u Ini nema većinski udio. Na Vladi je da nas prihvati ili smijeni", izjavio je Štern.

Naglasio je i da Hrvatska "nipošto ne smije odustati od Ine" te kako mu se posebno svidjela izjava premijera Milanovića da Vlada neće dopustiti da Ina postane ogranak Mola.

Bussines.hr 05.01.2012.

ode nalog sa kupnje 3750. ovaj je kupio sto je planirao po toj cijeni.

sad bi moglo biti svega ovdje…….

New Report

Close