INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cijena…………ja ću čekati pravi rasplet ,ali dat ću za 20000 po komadu.Ispod ni lipe.

Vi ste kolega poznati po vrhunskim procjenama (Ingra, LKRI, Belje), pa stoga ni ovu ne uzimam za ozbiljno. Svatko se ima pravo nadati, ali kaj je nerealno nerealno je. To je ko kada se jedan moj poznanik ljuti kaj ga nisu izvukli za Super Bingo…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Mene zanima šta će biti s otp indexnim fondom, do kad je njima rok da se rješe ine s obzirom da ina više ne ulazi u crobex? koja je vjerojatnost da fond utopi dionice molu ili nekome tko je već s njim povezan? evo malo pogledajte tu je link, pogledajte ukupnu neto imovinu pa usporedite koliko s obzirom da je ina broj jedan u fondu koliko imaju dionica samo…šta će s time biti?
http://www.otpinvest.hr/UserDocsImages/Indeksni-fond-rujan-2011.pdf

Prema ovom stanju OTP indeksni je imao oko 5.200 kom dionica ine na dan 30.9.2011.
Imamo i informaciju da ih je nas dan otvaranja OTP imao 800.Što je istina?Gdje je nestalo ovih 4.400.
Ja sam smatrao da je to oko 4.000 kom jer sam računao da je imovina 106 mil a udio 16%.
I da bi to trebalo biti cca 16 mil kn po 4000 ,a ovako je 20 mil.Ovo je veliki novac za indeksni fond
u ovoj bari gdje se trguje sa pet do deset mil kn u svim dionicama i to je ćesto prelijevanje iz
šupljeg u prazno tj.promjena pozicije_nešto prodaš da bi nešto kupio.A ovih 20 mil kn bi se trebali
pojaviti kao kupnja u ostalim dionicama iz indeksa,naravno ako udjelničari ne povlaće udjele.

blokada?!?! zašto sad???

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

vrag ce znati

INA-R-A 3 25% 20.12.2011 3.879,53 2.909,65 4.849,41

tek na 2900 bi trebala biti

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

možda MOL ide s javnom ponudom po 5000 kn? [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

21.12.2011 10:17:35 INA d.d. – obustava trgovanja
Obavještavamo da je trgovina redovnim dionicama INA – Industrija nafte d.d. obustavljena temeljem članka 330. st. 2. Zakona o tržištu kapitala. O detaljima ćete biti obaviješteni naknadno.

kad je bila objava o ponudi bio je clanak 341 i 480

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


blokada?!?! zašto sad???

blokada je jer nema nikog na kupnji.bolje spriječiti nego liječiti [lol]

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

Članak 330. stavak 2. Zakona o tržištu kapitala određuje da je Burza dužna donijeti odluku o
privremenoj obustavi trgovanja ili isključenju iz trgovanja financijskog instrumenta, kada to
zahtijeva zaštita ulagatelja ili taj financijski instrument više ne udovoljava pravilima burze.

ah…opet…?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

"… INA d.d. je 21. prosinca 2011 zatražila od Zagrebačke burze i Londonske burze
privremenu obustavu trgovanja dionicama INA-e / Globalnim potvrdama o deponiranim dionicama INA d.d. do 9. siječnja 2012. godine. …."

RAZLOG: neizvjesnost oko Sirije


21.12.2011 10:17:35 INA d.d. – obustava trgovanja
Obavještavamo da je trgovina redovnim dionicama INA – Industrija nafte d.d. obustavljena temeljem članka 330. st. 2. Zakona o tržištu kapitala. O detaljima ćete biti obaviješteni naknadno.

Ma ovo je sramotno za HANFU i ZSE što rade. Nije se trgovalo 7 mjeseci s INA-om, a onda nakon 2 dana trgovanja ponovo zabrane trgovanje!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

molim da se suzdrzite od glupih komentara
vidite da ovdje ima ekipe koja računa na 20k po akciji
ali ekipa ne zna da nafte polako nestaje u majčici nam zemljici

Postanite Eu-robovi

kakav je ovo stres test za dioničare koji su kupovali u ponedjeljak i jučer.
prvo su mediji pumpali euforiju da se nasloži bid, dva dana iskrcavali nemilice a danas k tome nova obustava trgovanja.

kolega od poslovica: jel su to mediji lajali kao psi, dok su se povlašteni iskrcavali kao karavane ??

free flow information

New Report

Close