INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


da, dobro je netko postavio pitanje: što kada MOL aktivira te opcijske ugovore preko kojih drži preko 4% dionica??? u tom slučaju MORALA bi ići nova javna ponuda za preostale dionice, ali ovaj puta po novoj cijeni tj. prosječnoj na burzi unazad godinu dana ili tako nekako?
"bakica" – ako znaš ovaj dio zakona oko cijene po kojoj bi MOL morao dati ponudu molim te za komentar

daj prestaninte baljezgat!!!!!!!!!!!!!
kakvih 4%?????????????
daj ih molim te pokaži u top 10 ili bilo di???
pa ima oko 1,8%, da ima 4% igra bi davno bila završena


lopina, samo ti ne pametuj….INA je dionica za velike dečke, a ti se odi igrati s BRIN, LCDS, PRFC,SLPF i ostalim "biserima"

Pametni veliki dečki puše puno,ali u INI su odlično prošli jer je ovo
odlična cijena jer je tržište od blokade INE palo preko 22%
a INA ispod 10%.Čestitam i to bez cinizma!
Razvoj situacije odličan,bolje reći izvrstan!ASK se puni!To je dobro za cijelo tržište.
Volio bi da danas vidim barem 4.000 i da se tu stalno vrti.Može i više,iako nemam dionice INE.

U INI teče med i mlijeko!



Da li se itko zapitao -koliko komada treba MOLU,ne postotci,nego koliko komada,jer trenutno je tri som komada na asku po prosjeku 5 i nešta.Sa cijenom od 2800 i onom cijenom nakon toga šta je svaki dan skakala,koliko im je ukupni prosjek’??????????????Pa zar ne mislite da im ni 50000 kuna po komadu nije skupo,kad im prosjek ne prelazi 5000?????????????HA,HA HA,PA DAJTE MALO RAZMISLITE.

ako je izvan top 10 još oko 180.000 komada, a jednoj i drugoj strani treba za 50% još oko 100.000 komada, jasno je koliko vrijede preostale dionice (ukupna prodaja na ZSE je jedva preko 3000 komada)… samo da se nađe netko pametan i objedini sve te manje ulagače koji bi zajedno nastupili prema MOL-u s ponudom od npr. 10.000 kn po dionici pa da vidiš ples milijuna na ZSE [wink]
[/quote]

drago mi je da je već nekoliko ljudi podržalo ideju o udruživanju koju sam jučer spomenuo, ja prihvaćam prijedlog kolege (ne znam točno kojeg, a da se sad ne vraćam i tražim) da stavimo nalog na prodaju po 8.888,88 čisto da vidimo sa koliko dionica raspolažemo.
samo želim upozorit sve koji se budu htjeli uključit, da neće to ić baš brzo i da se ne obeshrabre kad skupimo svega par stotina dionica. jako puno dionica je kod radnika koji ni ne pomišljaju na prodaju, tek kad se organiziramo i napravimo neki PR po meni će se javit veći broj ljudi.
mislim da je ovo dobra prilika, pa sad vi vidite…

btw,

ponavljam još jedno, spreman sam se kladit da će sve bit drugačije kad u srijedu popodne vidimo promjene za trgovanje od jučer!

Naš Alfa investitor je rekao da cijena neće padati, a što znači da hoće u praksi . Naš Alfa investitor je rekao i da ne ulaže u INU.
Ali najbolje mi je što mlati po poslovnom.hr, a oni njegovi Anđeli čuvari [lol] , zar je netko to trebao progutati ?
Pitam se ; koliko novaca trebaš imati da budeš samo čovjek ?
http://trzistakapitala.wordpress.com/2011/12/20/zasto-je-pala-cijena-ine/

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Mic po mic , sutra će biti manji promet Inom nego Ht-om. Tresla se brda , rodio se miš. Na moju žalost zbog ostalih dionica, nemam Inu.

Ne zaletavajte se u Inu prije neg’ što priupitate one u molu je su l’ zainteresirani za dokup tih dionica….jer, tko će vam kasnije otkupiti to što danas kupite, i to još po većoj cijeni [undecid]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

e jeste altruist svaka vam čast….
Hvala vam na savjetu..
Predmjevam da bi i vi kupili malo inice,naravno po puno manjoj cijeni….a onda bi i Mol shodno vašoj kupovini postao zainteresiran…

Ugodan dan svima…posebno Naftašima.. [smiley]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...


Mic po mic , sutra će biti manji promet Inom nego Ht-om. Tresla se brda , rodio se miš. Na moju žalost zbog ostalih dionica, nemam Inu.

a koliki je to promet bio prije blokade? i konstantno je rasla!!
a koliki bi po tebi trebo bit promet na free float od 180.000 dionica, i još k tome je hrpa tih dionica kod ljudi koji ne pomišljaju na prodaju?

ajmoooooooo!!!! dajte još malo trkeljajte!!!


e jeste altruist svaka vam čast….
Hvala vam na savjetu..
Predmjevam da bi i vi kupili malo inice,naravno po puno manjoj cijeni….a onda bi i Mol shodno vašoj kupovini postao zainteresiran…

Ugodan dan svima…posebno Naftašima.. [smiley]


____________________
____________________

korisniče beargryls,

samo ti slobodno kupuj dionice ine. Pa čak ako bude i na 3.000 kuna, korisniče, ja ti neću smetati, jer ja nikada ne kupujem dionice čija je cijena pomnožena s ukupnom emisijom veća od zadnjeg godišnjeg prihoda i nikada ne kupujem dionice čija je cijena veća od njihove knjigovodstvene vrijednosti….i nemoj, korisniče, preveć pametovati i premetati psihološke zakone primjenjujući ih na mene, mene taj vaš jal, koji stalno na forumu spominjete, uopće ne zanima, jer ja ni ne znam što je to. Samo ti kupuj korisniče, da bog da se na ini obogatiš, pa mi s tim bogastvom janaf digneš na 10.000, a mogao bi…ide to tebi [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ne znam, velika su ovdje očekivanja a cijenovno nisu popračena.

Ako kažem ide to na 10000 valjda bute zadovoljni, kao realan sam ALI ako kažem oprez oprez ne zaletavajte se jer očito je da se velikm pretedentima ne žuri lupati po asku.

Svatko vidi ono što želi vidjeti ! a mediji uveliko podgrijavaju samo jedan smjer…zašto?

free flow information

Kolačiću,a kako će Janaf gore,ako tvrdiš da će Ina ispod ,u stvari nisi ništa rekao osim ko će kupiti???
A frende geenday,a kome ti govoriš………….pa ja se nisam ni stavio na ask,a znaš zašto????
Zato šta sam INU kupio kad je bilo vrijeme,a sad dolazi rasplet.A ko kupuje -burek majstori koji nisu uzeli kad je trebalo.Ako misliš da će oni dići cijenu……….taj film ne buš gledal.Njima prepusti INU na samo dva mjeseca i evo je na 500 kuna,jer i to je previše za jednu tako nebitnu firmu kao šta je INA i naftna kompanija.Cijenu INE ćemo izdiktirati sami,a vrhnje će uzeti MOL,ISTO KAO I PRVI PUTA.
Ukupna svota koju će MOL dati je trenutno nebitna,jer MOL ide na prosjek.Koliko se već natrpao i prije 2800,po koliko je kupio 25 % plus 1 dionicu,koliko je uzeo po 2800,pa sve do prekida trgovanja do nekih 4000.I sad koliko će dati za ovaj 1 posto………..MA boli ih ona stvar……..čim se skupi količina ili na ovaj ili na onaj način MOL KUPUJE.cijena……….uopće nije bitno kolika je samo daj.

peyo

New Report

Close