INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izdali su nas.Mirovinci i država kao domaće izdajice i MOL kao strani okupator.Ovo im je skupo.
Kupuje samo stoka sitnoga zuba.
Usudio bi se prognozirati da će danas udriti 3.800 a sutra na 3.500.

Ipak bilo je bolje biti u INI na 4.200 nego pušiti puno više u ostalim dionicama ,jer je od vremena blokade
cijelo tržište palo cca 25%, a INA daleko manje!

Na ZSE samo MOL može donijeti meda i mlijeka!


Osobno mislim da 90 posto vas tuče tek tako da tuče.Mol po meni čeka.Stavite se u njegov položaj.Danas je protrgovano 1012 komad.Na cijelom asku je 2977 komada.Pa gdje je to od jedan ili više posto koliko im treba.Pa budu se ljudi i opustili.Pa scenarij je isti kao i prošli put.Pa nisu blesavi davati ohoho više po komadu kad smo mi i tako i tako mutavi pa ćemo sami sebi skočiti u želudac i prodati za budzašto.
Firma koja objavi dobit 2 milijarde u tri kvartala ………………pa koja to još može osim INE.
Cijena…………ja ću čekati pravi rasplet ,ali dat ću za 20000 po komadu.Ispod ni lipe.

hahaha zašto ne po 30000 po komadu ili 50000


Izdali su nas.Mirovinci i država kao domaće izdajice i MOL kao strani okupator.Ovo im je skupo.
Kupuje samo stoka sitnoga zuba.
Usudio bi se prognozirati da će danas udriti 3.800 a sutra na 3.500.

Ipak bilo je bolje biti u INI na 4.200 nego pušiti puno više u ostalim dionicama ,jer je od vremena blokade
cijelo tržište palo cca 25%, a INA daleko manje!

Na ZSE samo MOL može donijeti meda i mlijeka!

Nitko nije izdao nikoga – to je slobodno tržište Lopina.

Našikaj se šećera i meda – sve će biti u redu.

Srdačan pozdrav

Do kraja godine smo na 2800, toliko i vrijedi…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Radio Zagreb – Molu ne fale dionice INE , kad ima više prava i sa ovim brojem dionica .

Koliko je još preostalo OTP-indeksnom?

Po kojoj računici samo 116 000 fali ,a ovo je Otp u prodaji radi usklađivanja portfelja jer niko normalan ne bi ovako prodavao ka da mu je sudnji dan sa dionicom koja ima free float od 1,86 posto,tako je kad se radi sa tudjim novcem,pa kolege navalite ovakva rasprodaja nece biti skoro jos..


Koliko je još preostalo OTP-indeksnom?

http://www.vecernji.hr/biznis/podravka-se-nagodila-madarima-povecala-dobit-19-milijuna-kuna-clanak-349645

Biti će da MOL niti kupuje niti prodaje ?

Biti će i da je to prešutni dogovor između RH i MOL-a, nitko do 50% dok neki političar ne skupi mu…. i kaže biti će ovako ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pozitivan stav, treba imati hrabrosti slijediti vlastite vizije.

Da, posljednje dionice će biti najskuplje, samo je problem utvrditi čije će to biti, jer ostatak nije bitan…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

I u Londonu pada burza zbog Ine…druge države sve u plusu…

Ovo je već treći put da su izveli istu foru. A ja se samo jednom iskoristio priliku [embarass]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

New Report

Close